آخرین آزمایش اتریوم موفقیت‌آمیز اعلام شد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

آخرین آزمایش اتریوم موفقیت‌آمیز اعلام شد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: آخرین آزمایش اتریوم موفقیت‌آمیز اعلام شد 

استخراج‌کننده و سرمایه‌گذار ناشناس اتریوم از آقای بیکو (Beiko) در مورد چشم‌انداز استخراج اتر در آینده نزدیک پرسید. آیا الگوریتم اثبات کار (PoW) واقعاً در وقت اضافه قرار گرفته است؟ آقای بیکو در توییتر به یکی از تحلیل گران خود که علاقه‌مند به استخراج اتر است پاسخ داده‌است. کاربر ناشناسی پرسید که آیا خرید تجهیزات جدید ماینینگ منطقی است؟

همچنین، او پرسید که آیا برآوردهای قبلی ژوئن ۲۰۲۲ (خرداد) به عنوان چارچوب زمانی برای مهاجرت اتریوم به الگوریتم اثبات سهام (PoS) هنوز معتبر است یا خیر.

آقای بیکو ادعا کرد که اتریوم در ماه ژوئن به الگوریتم جدید مهاجرت نخواهد کرد. بااین‌حال، گفت که در چند ماه آینده، اتریوم در اثبات سهام فعال خواهد شد. به‌این‌ترتیب، انجمن اتریوم وارد آخرین مرحله از مرحله اثبات کار PoW تاریخ خود می‌شود.

اولین Shadow Fork در شبکه اصلی اتریوم رخ داد
همانطور که قبلا توسط U.Today پوشش داده شد، توسعه دهندگان اتریوم آخرین کمپین آزمایشی را قبل از شروع ادغام (The Merge) آغاز کردند. آخرین مرحله آزمایش Kiln قبل از ادغام در چندین شبکه آزمایشی اتریوم فعال شد.

همچنین، در ۱۱ آوریل ۲۰۲۲ (۲۲ فروردین)، اولین “shadow fork” در تاریخ اتریوم در شبکه اصلی فعال شد. این فورک بر عملیات شبکه اصلی تأثیری نداشت، اما مشخصات ادغام را آزمایش کرد. باوجود مشکلات جزئی در بخشی از پیاده‌سازی‌ها، توسعه‌دهندگان موفقیت این آزمایش جسورانه را اعلام کردند.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8099

// پایان خبر: آخرین آزمایش اتریوم موفقیت‌آمیز اعلام شد //

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

− پنج = پنج