آمریکایی‌ها بیش از بریتانیایی‌ها به "NFT" اعتماد دارند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

آمریکایی‌ها بیش از بریتانیایی‌ها به “NFT” اعتماد دارند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

پلتفرم پژوهشی بین‌المللی “Piplsay” از 30870 آمریکایی و 9170 بریتانیایی دربارۀ “NFT” نظرسنجی کرد. طبق این نظرسنجی، 48 درصد از پاسخ‌دهندگان آمریکایی “NFT” را سرمایه‌گذاری خوب و امنی می‌دانند.

تا همین چندی پیش، وقتی از مردم دربارۀ “NFT” سوالی پرسیده می‌شد، ایده‌ای دربارۀ آن نداشتند. اما امسال فناوری‌هایی مانند “NFT” و دیفای رواج یافت. در ماه‌های اخیر چندین نظرسنجی در میان 1000 تا 10 هزار مشارکت کننده انجام شده تا آن‌ها دربارۀ “NFT”، به عنوان یک گزینۀ سرمایه‌گذاری، دیدگاه خود را بیان کنند.

در دسامبر 2020 “Bitcoin.com” گزارش داد که طبق یک نظرسنجی بازار “NFT” جای رشد زیادی دارد. در ماه ژوئیه نیز نتایج یک نظرسنجی دیگر منتشر شد که نشان می‌داد از هر 4 طرفدار ورزش، 3 نفر دربارۀ دوام سرمایه‌گذاری در “NFT” تردید داشتند.

نظرسنجی “Piplsay” بسیار بزرگتر از قبلی‌هاست و تیم پژوهشی این نظرسنجی توانستند در جمعیتی بیش از 40 هزار نفر در آمریکا و بریتانیا مطالعۀ خود را انجام دهند. این نظرسنجی بین 3 تا 5 سپتامبر انجام شده و مشارکت کنندگانش بزرگتر از 18 سال بودند.

  • داده‌ها نشان می‌دهد که 48 درصد از آمریکایی‌ها “NFT” را سرمایه‌گذاری خوب و امنی می‌دانند، اما تنها 22 درصد از بریتانیایی‌ها با این افراد هم نظر هستند.
  • 18 درصد از آمریکایی‌ها در “NFT” سرمایه‌گذاری کرده‌اند، در مقابل تنها 5 درصد از بریتانیایی‌ها در “NFT” سرمایه‌گذاری کرده‌اند.
  • وقتی از آمریکایی‌ها نظر شخصی‌شان دربارۀ “NFT” پرسیده شد، 50 درصد گفتند که عقیده‌ای ندارند یا از آن مطلع نیستند. 68 درصد از بریتانیایی‌ها جواب مشابهی به این پرسش دادند.
  • 32 درصد از آمریکایی‌ها “NFT” را یک ایدۀ انقلابی می‌دانند، اما تنها 15 درصد از بریتانیایی‌ها با این سخن موافق‌اند.
  • 18 درصد از آمریکایی‌ها فکر می‌کنند “NFT” مفهومی پوچ است و 17 درصد از بریتانیایی‌ها “NFT” را پوچ می‌دانند.
  • 24 درصد از آمریکایی‌ها در این نظرسنجی گفتند که “NFT” نه خوب است و نه امن، 45 درصد از بریتانیایی‌ها نظر مشابهی داشتند.
  • 19 درصد از آمریکایی‌ها گفتند که “NFT” ممکن است خوب باشد، اما امن نیست. 21 درصد از بریتانیایی‌ها نظر مشابهی داشتند.
  • تعداد بسیار کمی از پاسخ دهندگان هردو کشور گفتند که “NFT” سرمایه‌گذاری امنی است، اما خوب نیست.

شما دربارۀ این نظرسنجی “Piplsay” چه فکر می‌کنید؟

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

پنچاه ÷ = 5