آیا سولانا سودآور خواهد بود؟ - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

آیا سولانا سودآور خواهد بود؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

پس از آنکه صرافی کوین‌بیس دو توکن از اکوسیستم سولانا را در فهرست خود قرار داد، این رمزارز 17 درصد افزایش یافت. سولانا دوشنبه شب به بالای 100 دلار رسید. همچنین کیف پول فانتوم در بلاکچین سولانا به تازگی سرمایۀ قابل‌توجهی جمع کرده است.

صرافی کوین‌بیس روز دوشنبه اعلام کرد که توکن‌های “ORCA” و “FIDA” را فهرست کرده است. این دو توکن متعلق به صرافی‌های غیرمتمرکز متکی بر بلاکچین سولانا، با نام‌های اورکا (Orca) و بنفیدا (Bonfida) هستند.

تا پیش از این، فقط توکن‌های بلاکچین اتریوم، یا توکن‌های بومی بلاکچین‌های آوالانچ و سولانا، در این صرافی فهرست شده بود. بنابراین این نخستین اقدام برای فهرست کردن دارایی‌های غیراتریوم در صرافی کوین‌بیس بود.

در نتیجۀ این اقدام، قیمت سولانا از 90 دلار در صبح روز دوشنبه به 106 دلار افزایش پیدا کرد. این رمزارز در ابتدای ژانویه رکورد 175 دلار را زده بود. اما پس از آن به 82 دلار سقوط کرد.

با وجود این، شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان می‌دهد که به زودی ممکن است اصلاح مختصری در قیمت جدید سولانا رخ دهد. این شاخص میزان تغییرات قیمت در یک دورۀ زمانی را پیش‌بینی می‌کند.

یکی از کاتالیزورهای حمایت‌کننده از قیمت سولانا کیف پول فانتوم است که محبوبترین کیف پول بلاکچین سولاناست. روز دوشنبه، فانتوم اعلام کرد که 109 میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری کرده و همچنین برنامه iOS خود را راه‌اندازی کرده است. این نشان‌دهندۀ رشد اکوسیستم سولاناست.

در 24 ساعت گذشت رمزارز اورکا علیرغم فروش مختصری که داشت، از 3.5 دلار به 4 دلار رسید. با وجود این فیدا هنوز سود قابل‌توجهی را شاهد نبوده است. این رمزارز پیش از قرار گرفتن در کوین‌بیس 2 دلار قیمت داشت و پس از آن به 2.77 دلار رسید.

منبع: www.coindesk.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

شش + سه =