آیا قیمت بیتکوین به 500 هزار دلار خواهد رسید؟ - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

آیا قیمت بیتکوین به 500 هزار دلار خواهد رسید؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

کتی‌وود مدیرعامل آرک اینوست (Ark Invest) پیش‌بینی می‌کند که بیتکوین ظرف پنج سال به قیمت 500 هزار دلار خواهد رسید. او همچنین پیش‌بینی می‌کند که اتریوم، به سبب تغییر مکانیزم خود به اثبات سهام، رشد زیادی خواهد کرد.

کتی وود گفت که تحقق پیش‌بینی او دربارۀ رشد قیمت بیت کوین به شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران نهادی بستگی دارد که سبد سهام خود را متنوع کنند و 5 درصد از آن را به بیت کوین اختصاص دهند.

وود گفت: ما معتقدیم که قیمت ده برابر امروز خواهد شد، یعنی به جای 45 هزار دلار به بیش از 500 هزار دلار خواهد رسید.

او همچنین گفت که اگر او بتواند تنها یک رمزارز داشته باشد، آن بیتکوین است؛ زیرا کشورها به دنبال آن هستند که بیتکوین را به ارز قانونی خود تبدیل کنند.

وود همچنین پیش‌بینی می‌کند که اتریوم نیز رشد انفجاری یابد، چنان که قیمت اتر از ابتدای سال 360 درصد رشد داشته است. او گفت که شرکت آرک تمایل دارد که در سبد کریپتوی خود 60 درصد بیتکوین و 40 درصد اتریوم داشته باشد.

وود گفت اکنون که مکانیزم اتریوم به اثبات سهام در حال تغییر است، شرکت آرک به اتریوم اطمینان بیشتری پیدا کرده است. امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای نیز برای این شرکت جذاب است، به ویژه آنکه می‌تواند امور مالی سنتی را دچار اختلال کند.

«من مجذوب آن چه هستم که در دیفای در حال رخ دادن است و هزینۀ زیرساخت لازم برای خدمات مالی را به گونه‌ای کاهش می‌دهد که به گمان من صنعت مالی سنتی هم‌اکنون موافق آن نیست».

وود کاملا اطمینان دارد که کریپتو تا حد امکان تحت کنترل درنمی‌آید، زیرا به گفتۀ او هیچ قانون‌‌گذاری نمی‌خواهند که به سبب ممانعت از پیشرفت بزرگ بعدی فین تک مورد سرزنش قرار گیرد.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ 81 = هشتاد سه