آیا ملانیا نظر ترامپ را دربارۀ بیت کوین تغییر خواهد داد؟ - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

آیا ملانیا نظر ترامپ را دربارۀ بیت کوین تغییر خواهد داد؟

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق ایالات متحد آمریکا، در توئیتر سروصدای زیادی به پا کرده است. او در توئیتر سیزدهمین سالگرد ابداع بیت کوین را تبریک گفته است. بسیاری از او می‌خواهند که نظر همسرش را دربارۀ بیت‌کوین تغییر دهد.

نخستین بلاک هر بلاکچینی را جنسیس بلاک (Gensis Block) می‌نامند و ملانیا ترامپ برای سالگرد جنسیس بلاک بیت‌کوین در توئیتر خود نوشته است: گزارش‌ها به صورت گسترده حاکی از آن است که ارزش بازار بیت‌کوین بیش از یک تریلیون دلار است. امروز سیزدهمین سالگرد پیدایش جنسیس بلاک بیت‌کوین است. سالگرد مبارک!

بلاک صفر یا جنسیس بلاک بیت‌کوین، در 3 ژانویه 2009، به دست ساتوشی ناکاماتو استخراج شد. این روز به صورت گسترده‌ای از سوی اعضای برجستۀ جامعۀ بیت‌کوین، من‌جمله جک‌دورسی، جشن گرفته شد.

ملانیا ترامپ نیز به این حلقه پیوست. لازم به یادآوری است که او در ماه گذشته وارد دنیای NFT نیز شده و با ” Marc-Antoine Coulon” آغاز به همکاری کرده است. او در توئیت خود هشتگ # MelaniaNFT را گنجاند و پیوستنش به دنیای توکن‌های غیرقابل‌معاوضه را یادآوری کرد.

احتمالا حمایت ناگهانی ملانیا از بیت‌کوین بسیاری را غافلگیر کرده است. زیرا همسر او، دونالد ترامپ، چندین بار اعلام کرده که بیت‌کوین یک کلاهبرداری است. اکنون که ملانیا به عنوان حامی بیت‌کوین ظاهر شده، اعضای جامعۀ بیت‌کوین از او می‌خواهند که نظر همسرش را دربارۀ ارزهای دیجیتال تغییر دهد.

رئیس جمهور سابق ایالات متحد آمریکا، دونالد ترامپ، در مصاحبه‌ای که با فاکس نیوز در ماه ژوئن داشت، بیت‌کوین را یک کلاهبرداری توصیف کرد و خواستار اعمال مقررات سختگیرانه بر ارزهای دیجیتال شد. او در جدیدترین مصاحبۀ خود دیدگاه‌های منفی‌اش دربارۀ رمزارزها را تکرار کرد. نکتۀ جالب آن است که هیلاری کلینتون، رقیب سابق ترامپ، نیز گفته است که ارزهای دیجیتال می‌توانند نقش دلار آمریکا را ضعیف کند.

منبع: u.today

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

− سه = پنج