آیندۀ روشن بیت کوین در نظر نویسندۀ «پدر پولدار، پدر بی‌پول» - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

آیندۀ روشن بیت کوین در نظر نویسندۀ «پدر پولدار، پدر بی‌پول»

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

روبرت کیوساکی، نویسندۀ کتاب پرفروش «پدر پولدار، پدر بی‌پول»، برای بیت کوین آیندۀ روشنی می‌بیند و قصد دارد بیت کوین بیشتری بخرد. او سرمایه‌گذاری در طلا، نقره و بیتکوین را بهتر از سرمایه‌گذاری در دلار می‌داند.
کیوساکی هفتۀ گذشته اعلام کرد که آیندۀ بیتکوین بسیار روشن است. او منتظر عقب‌نشینی بعدی قیمت بیتکوین است تا بتواند سرمایه‌گذاری بیشتری در این رمزارز بکند.
کیوساکی نویسندۀ کتاب پرفروش «پدر پولدار، پدر بی‌پول» است که در سال 1997 منتشر شد و به مدت 6 سال در فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک‌تایمز قرار داشت. تا کنون 32 میلیون نسخه از این کتاب در 109 کشور و به 51 زبان فروخته شده است. کیوساکی گفت:
هورا، بیتکوین به بالای 60 هزار دلار رسید. آینده بسیار روشن است. جشن بگیرید اما محتاط باشید. من منتظر عقب‌نشینی بعدی هستم تا سرمایه‌گذاری بیشتری کنم.
او که سرمایه‌گذار مشهوری است، مدتی است که بیتکوین را به سرمایه‌گذاران پیشنهاد می‌کند و در عین‌حال پیش‌بینی کرده که در ماه اکتبر بازار بزرگ سهام سقوط خواهد کرد و همچنین ممکن است طلا و نقره و بیتکوین نیز سقوط کنند. او در ماه ژوئیه نیز هشدار داد که بزرگترین حباب تاریخ جهان در حال بزرگتر شدن است و بزرگترین سقوط در تاریخ در راه است.
با وجود این، او بیت کوین را بهترین نوع سرمایه‌گذاری می‌داند. به نظر او با افت ارزش دلار، بیت کوین و نقره بهترین سرمایه‌گذاری هستند. او در ماه اوت در توئیتر نوشت که آمریکا در حال ورشکست شدن است و به سرمایه‌گذاران توصیه کرد که به خرید طلا و نقره و بیت کوین ادامه دهند.
هم‌اکنون قیمت بیتکوین 62362 دلار است.
او روز جمعه در توئیتر دلایل خود را برای سرمایه‌گذاری در بیت‌کوین بیان کرد:
من بیت کوین را دوست دارم؛ زیرا به فدرال رزرو، وزارت خزانه‌داری یا وال استریت اعتماد ندارم.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× یک = 9