اتریوم رمزارز انفجاری بعدی است - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

اتریوم رمزارز انفجاری بعدی است

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیر اجرایی بلاکچین هایو (HIVE Blockchain)، فرانک هولمز (Frank Holmes)، پیش‌بینی کرده که اتریوم (اتر) رمزارز بعدی است که منفجر می‌شود؛ او برای این پیش‌بینی خود از مقایسۀ اتر با نقره و بیت کوین با طلا و تحلیل وضعیت آن‌ها در بازار استفاده کرد.
هولمز در مصاحبه با کیتکو نیوز (Kitco News) تقاضای بیت‌کوین و اتر را با تقاضای طلا و نقره مقایسه کرد و گفت وقتی طلا به میانگین متحرک 50 روزه می‌رسد و 15-20٪ افزایش می‌یابد، نقره ناگهان 30٪ افزایش می‌یابد.
او گفت اتریوم در نسبت با بیتکوین، مانند نقره در برابر طلاست. وقتی بیتکوین بار بزرگی را متحمل می‌شود، ناگهان اتریوم منفجر می‌شود. وی همچنین خاطرنشان کرد: در طول تاریخ در حالی‌که طلا دارایی امن بوده، نقره موارد استفادۀ بیشتری داشته است.
به طور مشابه، بیت کوین نیز به عنوان ذخیرۀ ارزش استفاده می‌شود، اما اتریوم به علت قراردادهای هوشمندی که در بلاک چین خود عرضه می‌کند، موارد استفادۀ بیشتری دارد. بنابراین به تعبیر هولمز: موارد استفاده از اتر در برابر بیت‌کوین بیشتر است. درست مانند نقره… 20 درصد از تقاضا برای نقره برای انرژی خورشیدی است. این فلز دارای آثار محیط زیستی مثبت است. ویروس‌ها نمی‌توانند روی نقره زنده بمانند و این فلز کاربردهای پزشکی زیادی دارد. مشابه اتریوم که برای دیفای و توکن‌های غیرقابل معاوضه (NFT) استفاده می‌شود.
هولمز در این مصاحبه همچنین اشاره کرد که بلاکچین هایو به عنوان اولین ماینر رمزارزی که در “Toronto Venture Exchange” فهرست شده است، با چالش استخراج اتریوم مواجه است. زیرا تعداد زیادی از جوانان تراشه‌های GPU برای بازی کردن دارند و همۀ آن‌ها اتر استخراج می‌کنند؛ در نتیجه ما تعداد کوین کمتری را می‌توانیم استخراج کنیم.
به گفتۀ وی ماشین‌هایی که پیش‌تر در روز 300 اتر استخراج می‌کردند (یعنی زمانی که قیمت این رمزارز حدود 300 دلار بود) الان حدود 80 اتر استخراج می‌کنند.

منبع: cryptoglobe.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ هفتاد سه = هفتاد هشت