اتریوم می‌تواند بیت کوین را پشت سر بگذارد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

اتریوم می‌تواند بیت کوین را پشت سر بگذارد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

طبق دیدگاه تحلیلگرِ “Coin Bureau”، اتریوم این شانس را دارد که، در مقایسه با بیت کوین، به سرمایۀ بازار بزرگتری دست پیدا کند. فضای امور مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) این پتانسیل را دارد که سرمایه‌گذارانی را جذب کند که فراتر از ابزارهای مالی سنتی، به دنبال سود بالاتری هستند.

با توجه به اینکه دیفای تا حد زیادی متکی بر اتریوم است،  افزایش ناگهانی در پذیرش پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز می‌تواند اتر را به بزرگترین کریپتوی بازار تبدیل کند. این تحلیل‌گر می‌گوید که با تحقق یافتن ارتقاهای مورد انتظار، تقاضا برای کریپتوکارنسی‌های قراردادهای هوشمند افزایش زیادی می‌یابد و این یک دلیل مشخص دارد که دیفای است.

بازدهی در پروتکل‌های دیفای بسیار بیشتر از سودی است که نهادهای مالی متمرکز هم‌اکنون عرضه می‌کنند. سرمایه‌گذاران بزرگ و کوچک هم‌اکنون تحت فشار نرخ‌های سود پایین و تورم بالا هستند، به همین دلیل است که سرمایه‌گذاران نهادی در حال روی آوردن به دیفای هستند.

بیتکوین به سبب کاهش هش ریت ضربه خورد و همچنان در حال احیا و بازیابی خود است، اما اتریوم از این منظر تحت تأثیر قرار نگرفته و اکوسیستم مالی غیرمتمرکزش تقریبا باثبات باقی مانده است. این تحلیلگر اطمینان داده که نهادها نیز تمایل دارند با سرمایه‌گذاری کردن در اتر، در اتریوم 2 حرفی برای گفتن داشته باشند، این امکان هم‌اکنون در یک بانک سوئیس در دسترس است.

بر این اساس، تحلیلگرِ “Coin Bureau” گمان می‌کند که در بازار گاوی بعدی، اتریوم این قابلیت را دارد که از نظر سرمایۀ بازار از بیتکوین پیش بیفتد.

هم‌اکنون چندین صندوق قابل معاملۀ اتریوم یا “EFT” در انتظار ثبت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) هستند، اما هنوز به صورت عمومی تأیید نشده‌اند. تحلیلگر “Coin Bureau” می‌گوید که ممکن است یکی از پرونده‌ها تأیید شده باشد، گرچه به صورت عمومی اعلام نشده است.

منبع: dailyhodl.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

بیست هشت ÷ = 4