احتمال بازگشت قیمت سندباکس به 4 دلار - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

احتمال بازگشت قیمت سندباکس به 4 دلار

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

میزان خرید توکن سندباکس همچنان بیش از میزان فروش آن است؛ انتظار می‌رود که این توکن به ‌زودی اصلاح قیمت را تجربه کند. چرخش سرمایۀ بازاری که خارج از بازی و رمزارزهای متکی بر متاورس است، ممکن است توکن سندباکس را تحت فشار قرار دهد.
طبق تحلیل اندیکاتور ایچیموکو، امروز نهمین روز متوالی است که این توکن زیر میانگین متحرک کوتاه یا تنکانسن (Tenkan-Sen) و چهارمین روز متوالی است که زیر میانگین متحرک بلند یا کیجون سن (Kijun-Sen) معامله می‌شود. این نشان می‌دهد که ممکن است سندباکس در کوتاه مدت فشار نزولی را تجربه کند.

قیمت سندباکس در طول هفته با طیف ناامید‌کننده‌ای از معاملات روبه‌رو شده است. واکنش اولیه به سقوط قیمت در هفتۀ گذشته، یک حرکت بازگشتی بود که البته برای ایجاد یک حرکت پایدار رو به بالا کافی نبود.
قیمت‌ها همچنان به صورت منطقی و ثابتی در حال کاهش هستند. سندباکس نیز با فشار شدید فروش مواجه شد، تا آنکه خریداران در اوایل روز جمعه وارد عمل شدند.
گاوهای بازار در تلاش هستند تا با انجام حرکتی اعتقاد فروشندگان توکن سندباکس را آزمایش کنند. اگر آن‌ها از این آزمایش موفق بیرون آیند، تریدرها باید انتظار حرکت سریع قیمت سندباکس به سوی 5 دلار را داشته باشند. ممکن است به دلیل ماهیت روانی سطح 5 دلار یک مکث جزیی در بازار رخ دهد. اما هر شکست قیمتی به زیر 5 دلار ممکن است باعث فروش سریع و خشن سندباکس شود.

منبع: fxstreet.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

یک + چهار =