ادغام کوین مارکت کپ با یونی سواپ برای انتقال توکن - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ادغام کوین مارکت کپ با یونی سواپ برای انتقال توکن

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ادغام کوین مارکت کپ با یونی سواپ برای انتقال توکن و در ادامه آن، خبرهایی برای آینده دارد. کوین مارکت کپ (CMC)، به واسطۀ ادغام با یونی سواپ، ویژگی انتقال توکن (token swap) را در وبسایت خود راه‌اندازی کرده است و خبر داده که در آینده از صرافی‌های غیرمتمرکز و شبکه‌های دیگر نیز پشتیبانی خواهد کرد. “CMC” یکی از شناخته‌شده‌ترین پایگاه‌های داده‌های بازار کریپتو است و از آوریل 2020 تحت مالکیت بایننس قرار دارد.

هم‌اکنون در سایت “CMC” صفحات توکنی که متکی بر اتریوم هستند، آیکون انتقال را دارند و به کاربران این امکان را می‌دهند که به یک کیف پول متصل شوند و توکن‌های “ERC-20” را انتقال دهند. این پلتفرم از کیف پول‌های متاماسک (MetaMask)، کوین بیس (Coinbase)، فورمتیک (Fortmatic)، پورتیس (Portis) و والت کانکت (WalletConnect) پشتیبانی می‌کند.

“CMC” اشاره کرد که ممکن است در آینده با صرافی‌های غیرمتمرکز و شبکه‌های دیگر نیز ادغام‌هایی صورت گیرد و در اطلاعیۀ روز 29 ژوئن اعلام کرد که هم‌اکنون تنها اتریوم پشتیبانی می‌شود و یونی سواپ “V1” و “V2”  نیز نخستین صرافی‌ غیرمتمرکزی است که برای انتقال توکن پشتیبانی خواهد شد.

“CMC” از ابتدای سال تاکنون شاهد افزایش زیادی در ترافیک وبسایت خود بوده است و از 101 میلیون بازدید روزانه در ژانویه به 272.32 بازدید روزانه در ماه مه رسیده است. بایننس نخستین وبسایتی است که ترافیک بازدیدها را به این پلتفرم هدایت می‌کند، بر اساس داده‌های (SimilarWeb) 52.68درصد از بازدیدها از سایت بایننس به “CMC” هدایت شده است.

“CMC” در سال 2013 بنیان‌گذاری شد و به یکی مهم‌ترین مراجع داده‌های کریپتو در جهان تبدیل شد؛ “CMC” در سال 2019 در پلتفرم‌های مالی عمده مانند نزدک و بلومبرگ ترمینال قرار گرفت. ادغام کوین مارکت کپ با یونی سواپ همسو با دیدگاه‌های مدیر موقت کوین تلگراف کاریلین چان (Carylyne Chan) مبنی بر پذیرش گسترده‌تر کریپتو در این پلتفرم است. او گفت: همۀ ما مدتی است می‌دانیم که تجربه‌های بهتر کاربران، و کاربرد و محصولات ساده، برای افزایش پذیرش کریپتو امری کلیدی است.

منبع: cointelegraph.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

دو × 5 =