ارتقا موفقیت‌آمیز شبکه آزمایشی کاردانو برای قراردادهای هوشمند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ارتقا موفقیت‌آمیز شبکه آزمایشی کاردانو برای قراردادهای هوشمند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کاردانو اعلام کرده که شبکۀ آزمایشی آلونزو روز یکم سپتامبر اجرای موفقیت‌آمیزی داشت و برای راه‌اندازی شبکۀ اصلی در 12 سپتامبر 2021 گامی رو به جلو بود.

به گزارش شرکت مادر کاردانو “IOHK” ارتقاهای انجام شده طبق برنامه‌ریزی در حال ادغام هستند و آزمایش‌های زیادی در دست انجام است تا این اطمینان به وجود آید که همه چیز برای هاردفورک مورد نظر آماده است.

دیروز با شبکۀ آزمایشی کاردانو را ارتقا دادیم و به طرز موفقیت آمیزی قابلیت قراردادهای هوشمند را به کار گرفتیم. هم‌اکنون، تا 12 سپتامبر که شبکۀ اصلی آلونزو راه‌اندازی شود، توجه ما معطوف به آزمایش نهایی این بخش و ادغام با صرافی است.

با انتشار این خبر، رمزارز اصلی کاردانو “ADA”  ظرف یک روز 10 درصد افزایش قیمت یافت، یعنی از 2.81 دلار به 3.10 دلار رسید و رکورد جدیدی را ثبت کرد. هم‌اکنون این رمزارز با یک اصلاح جزئی به قیمت 2.99 دلار خریدوفروش می‌شود. افزایش پیوستۀ قیمت کاردانو در ماه اوت موجب شده که این رمزارز از نظر سرمایۀ بازار در ردۀ سوم، پیش از تتر و بیتکوین کش، قرار گیرد.

قیمت کاردانو، منبع: تریدینگ ویو

طبق داده‌های کوین مارکت کپ، تنها ظرف 135 روز، رمزارز کاردانو 135 درصد رشد داشته و از 1.32 دلار به 3.10 دلار رسیده است. این رشد قیمت موجب شده که سرمایۀ بازار کاردانو به 100 میلیارد دلار نزدیک شود و فاصلۀ آن با اتریوم (که سرمایۀ بازارش 443.2 میلیارد دلار است) کاهش یابد.

اجتماع کاردانو این شبکۀ آزمایشی را معیاری برای موفقیت در ارتقای شبکۀ اصلی می‌داند. کاردانو با وجود اینکه یک بلاکچین پیشگام است، در برابر رقبای خود مانند اتریوم و سولانا و پولکادات در زمینۀ قراردادهای هوشمند نقطه ضعف داشت.

اما وعده داده شده که اگر برنامه درست پیش برود، پس از 12 سپتامبر همه چیز تغییر خواهد کرد. طی روزهای آتی شرکت مادر و سایر شرکا ثبات و امنیت شبکه را آزمایش خواهند کرد و از درستی عملکرد کدهای قراردادهای هوشمند اطمینان پیدا می‌کنند.

هاردفورک شبکۀ اصلی عصر جدیدی را برای کاردانو رقم خواهد رد و امکاناتی چون امور مالی غیرمتمرکز، صرافی‌های غیرمتمرکز و سایر راه‌حل‌های خلاق برای توسعۀ اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز را فراهم خواهد کرد.

منبع: zycrypto.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

بیست شش − شانزده =