ارزش واقعی اتریوم بیش از 6000 دلار است - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ارزش واقعی اتریوم بیش از 6000 دلار است

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: ارزش واقعی اتریوم بیش از 6000 دلار است 

براساس داده‌های بلومبرگ و مدل جریان وجوه نقد، ارزش واقعی اتریوم ، 180درصد بالاتر از قیمت فعلی یعنی 6,128 دلار است. علاوه‌برآن، به‌روزرسانی بزرگ بعدی این شبکه، استاندارد  اتریوم را از الگوریتم منسوخ شده اثبات کار (PoW) به الگوریتم اثبات سهام (PoS) تغییر می‌دهد.

اهمیت این بروزرسانی «ادغام» برای اتریوم یک عامل اساسی و مهم محسوب می‌شود  زیرا روش ارزش‌گذاری این پروژه را تغییر می‌دهد و ارزش این شبکه به‌جای میزان اتریوم استخراج‌شده، بر اساس میزان سوددهی محاسبه می‌‌گردد.

همانطورکه در این گزارش ذکر شد، رویکرد جدید ارزش‌گذاری  نسبت‌های مالی سنتی را در تجزیه و تحلیل اتریوم برقرار می‌کند. کارمزد پرداخت شده در این شبکه به عنوان درآمد آن محاسبه می‌گردد.

به دنبال رونق صنایع DeFi و توکن‌های غیر مثلی (NFT)، کارمزد تراکنش‌های این شبکه در سال 2021 به 9.8میلیارد دلار افزایش یافت که 16 برابر بیشتر از درآمد سال 2020 است. گفتنی است که اتریوم، نخستین و بزرگترین شبکه در حوزه NFT و DeFi شد.

درحال‌حاضر، ارزش کل سرمایه قفل شده (TVL) اتریوم در قراردادهای هوشمند در مقایسه با تمام شبکه‌های دیگر بیشترین میزان را به خود اختصاص می‌دهد. بنا برداده‌های فوق، ارزش واقعی اتریوم بر اساس سه مدل مختلف جریان وجوه نقدی به ترتیب 6128 دلار ، 5539 دلار و 9328 دلار است که میانگین آنها، 6998 دلار خواهد بود.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8015

// پایان خبر: ارزش واقعی اتریوم بیش از 6000 دلار است //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

6 + دو =