افتتاح رستوران دوج‌کوینی در دبی - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

افتتاح رستوران دوج‌کوینی در دبی

زمان مطالعه: 2 دقیقه

با ما همراه باشید با خبر: افتتاح رستوران دوج‌کوینی در دبی

یک رستوران در دبی افتتاح شده که ارز دیجیتال دوج‌کوین را به عنوان پرداخت می‌پذیرد. این رستوران مجازی است. یعنی سفارش مشتریان را در محل به آن‌ها تحویل می‌دهد.

به گزارش تایم‌آوت دبی (Timeout Dubai)، این رستوران مجازی را شرکت رستوران زنجیره‌ای راکت کیچنز (Rocket Kitchens) راه‌اندازی کرده است و منوی آن با دقت به دست سرآشپزهای برتر تنظیم شده است. غذاهایی که در این رستوران عرضه می‌شوند مورد علاقۀ همۀ آمریکایی‌هاست و گوشت گاو و مرغ و همبرگر عرضه می‌کند.

طبق گزارش‌ها، این رستوران مجازی پرداخت تمام دارایی‌های رمزنگاری اصلی از جمله دوج و بایننس‌کوین و ریپل و حتی شیبااینو را می‌پذیرد. هدف این رستوران افزایش پذیرش رمزارز در امارات متحد عربی است. زیرا بنیانگذاران آن از نخستین دارندگان دوج‌کوین هستند.

این رستوران مجازی با استفاده سود حاصل از سرمایه‌گذاری بنیانگذارانش روی ارز دیجیتال دوج تأسیس شده است. البته باید یادآوری کرد که دوج برگر (Doge Burger) نخستین رستوران امارات نیست که پرداخت به ارز دیجیتال را می‌پذیرد. برخی از آن‌ها این امکان را در سال 2014 میلادی فراهم کردند.

این رستوران اندکی پس از آن افتتاح می‌شود که ایلان ماسک و بیلی مارکوس مک‌دونالد را تحت فشار قرار دادند که دوج را به عنوان یک روش پرداخت بپذیرد.

به گزارش کریپتو گلوب (CryptoGlobe)، ماسک در رسانه‌های اجتماعی گفت که اگر مک‌دونالد دوج را در گزینه‌های پرداخت خودش قرار دهد، یک وعدۀ از غذای این شرکت را در تلویزیون می‌خورد. چند سلبریتی نیز به او ملحق شدند.

اما این فشارها نتیجه‌بخش نبود. تا آنکه رقیب مک‌دونالد، مستر بیست برگر (MrBeast Burger) که یک رستوران زنجیره‌ای فست‌فود در آمریکاست، در توئیتی اعلام کرد که روی پذیرش دوج کار می‌کند.

منبع خبر: www.cryptoglobe.com

از اینکه خبر افتتاح رستوران دوج‌کوینی در دبی را مطالعه نموده اید خرسندیم. شما می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار به این صفحه مراجعه نمایید.

دیدکس ، بهترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال ، خرید و فروش ارز دیجیتال ، خرید بیتکوین ، خرید اتریوم ، صرافی آنلاین ، بهترین صرافی آنلاین

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

− 8 = یک