افزایش شدید سرمایه‌های قفل‌شده در کاردانو - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

افزایش شدید سرمایه‌های قفل‌شده در کاردانو

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: افزایش شدید سرمایه‌های قفل‌شده در کاردانو

براساس سرویس ردیابی شبکه DeFiLIama، سرمایه کل قفل‌شده در پلتفرم تجاری غیرمتمرکز Wingriders که نوعی فناوری با بازار خودکار بومی و سریع که مبتنی بر بستر کاردانو می‌باشد، تقریباً 8000٪ در هفت روز گذشته افزایش یافته‌است.

12 آوریل و 13 آوریل (23 و 24 فروردین)، این پروژه بیش از 41میلیون دلار از ارزش کل وجوه قفل‌شده خود را به‌دست آورده‌است. چنین افزایش شدیدی که در سرویس ردیابی نشان داده شده‌است، درواقع در اثر تقاضای طبیعی نمی‌باشد. رشد شدید این پلتفرم به دلیل انتشار رسمی این پلتفرم است و 500000دلار باقی‌مانده قبل از فهرست به احتمال زیاد متعلق به کاربران شرکت‌کننده در آزمایش DEX بوده‌است.

راه‌حل‌های غیرمتمرکز مبتنی بر کاردانو

باتوجه به توزیع مجدد TVL، تعداد پروژه های غیرمتمرکز در کاردانو به 10 پروژه افزایش یافته‌است که نشان‌دهنده رشد اساسی این شبکه است. برخی از کارشناسان خاطرنشان می‌کنند که کاردانو حدود 20 پروژه دارد که هنوز به صورت عمومی فهرست نشده‌اند یا در آخرین مراحل توسعه‌ی خود هستند.

علاوه بر پلتفرم‌های تجاری غیرمتمرکز، کاردانو درحال آماده‌شدن برای انتشار اولین راه‌حل‌های استیبل‌کوین است که توسط شبکه پشتیبانی می‌شود.

متأسفانه به‌روزرسانی های متنوع شبکه، پیاده‌سازی فناوری‌های جدید و رشد کلی شبکه برای سرمایه‌گذاران رمزارزها کافی به‌نظر نمی‌رسد، زیرا کاردانو با 25درصد ضرر در 14روز گذشته همچنان یکی از بزرگترین بازندگان بازار است.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8175

// پایان‌خبر: افزایش شدید سرمایه‌های قفل‌شده در کاردانو //

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

دوازده ÷ 2 =