افزایش فعالیت نهنگ‌ها در خرید آلتکوین‌ها - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

افزایش فعالیت نهنگ‌ها در خرید آلتکوین‌ها

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: افزایش فعالیت نهنگ‌ها در خرید آلتکوین‌ها

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=7764

به گفته ردیاب ویل استیتز (WhaleStats)، تعداد زیادی آلتکوین با خرید قوی از آدرس‌های نهنگ‌ها مواجه شده‌اند که بیش از 10 میلیون دلار رمزارزهای مختلف به آدرس‌های خود اضافه کرده‌اند. لیست رمزارزهای خریداری شده شامل دیسنترالند (MANA)، سندباکس (SAND)، پالی گان (MATIC)، شیبا اینو (SHIB)، چین لینک (LINK) و بسیاری دیگر بوده است.

به احتمال زیاد ظهور چنین خرید قدرتمندی در بازار نشان می‌دهد که نهنگ‌ها وارد مرحله انباشت و خرید دارایی با قیمت پایین شده‌اند، زیرا آنها به بهبود قیمت‌ها اعتقاد دارند.

با توجه به نمودار بیت کوین و توتال ، بازار در واقع با ورود سرمایه در 8 مارس(17 اسفند) مواجه است، اما ریزش های قبلی که بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در هفته گذشته با آن مواجه بوده اند، قابل انکار نیست.

به لطف خرید نهنگ ها، توکن شیبا اینو به عنوان بزرگترین دارایی با ارزش دلار در آدرس نهنگ ها در بازار به جایگاه اول بازگشت. سایر آلتکوین های لیست مانند SAND نیز با رشد 2 درصدی در 24 ساعت گذشته، عملکرد غیرعادی در بازار نشان نمی دهند. SAND، SHIB و MATIC همگی نشانه‌هایی از بهبود را دارا هستند ، اما حتی نیمی از ارزش قبلی را به دست نیاورده‌اند.

طبق داده‌های ارائه‌شده، Chainlink یکی از فعال‌ترین آلت‌کوین‌هایی است که در میان نهنگ‌ها خریداری می‌شود، اما هیچ نشانه‌ای از بهبودی بزرگ در آن دیده نمیشود و با روند نزولی مشابه با سایر ارزهای دیجیتال معامله می‌شود.

منبع: U.TODAY

//پایان خبر: افزایش فعالیت نهنگ‌ها در خرید آلتکوین‌ها //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ 1 = سه