اهداف بلند پروازانه کاردانو - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

اهداف بلند پروازانه کاردانو

زمان مطالعه: 2 دقیقه

کاردانو برنامه بلند پروازانه‌ای را در دستور کار قرار دارد و قصد دارد که تا سال 2026 در 50 بانک و 10 شرکت حاضر در فهرست فورچون جهانی 500 (Fortune 500) در دسترس باشد و تعداد کاربران بلاکچین خود را به یک میلیارد نفر برساند.

مدیرعامل کاردانو، در یک برنامۀ آنلاین، از اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت بنیاد کاردانو سخن گفت. او بر اهمیت سازمان‌های بزرگی تأکید کرد که دارایی‌های دیجیتال را می‌پذیرند و اعلام کرد که از اهداف کوتاه مدت کاردانو آن است که 50 بانک از کریپتوکارنسی کاردانو استفاده کنند. او همچنین تأیید کرد که طی سه سال آینده سه شرکت فورچون 500 می‌توانند از توکن کاردانو استفاده کنند و تعداد این شرکت‌ها تا سال 2026 به 10 خواهد رسید.

اهداف بلند پروازانه کاردانو

پروژۀ ادغام کاردانو با بانک‌های یاد شده به دارندگان کاردانو کمک می‌کند که توکن‌های خود را به ارزهای فیات مختلف یا سایر کوین‌هایی که از بلاکچین کاردانو استفاده می‌کنند، تبدیل کنند.

همچنین از اهداف کاردانو تا سال 2024 آن است که میزان فعالیت درون زنجیره‌ای کاربران و تعداد کیف‌پول‌های فعال را افزایش دهد تا مردم دیگر مجبور نباشند که برای پروژه‌های بلاکچین از خدمات عامل سوم استفاده کنند.

همچنین کاردانو برنامه دارد که دست‌کم سه شرکت فورچون 500 را به اکوسیستم خود وارد کند که نه تنها از مزایای بلاکچین بهره‌مند شوند، بلکه از کریپتوی کاردانو استفاده کنند.

بنیاد کاردانو برنامه دارد که طی 5 سال آینده کل بلاک چین را خودکفا کند و ادارۀ آن را به جامعۀ کاردانو بسپارد. بدین منظور کاردانو باید دست کم یک میلیارد کاربر داشته باشد. همچنین تعداد شرکت‌های فورچون 500 که از توکن کاردانو استفاده کنند باید تا سال 2026 دست کم به 10 برسد.

برای رسیدن به این هدف بلند پروازانه، بنیاد کاردانو باید یک برنامه دو لایه را به کار گیرد که هم تقاضا برای بلاک چین و کوین را افزایش دهد و هم یک محصول عالی و غیرمتمرکز را ارائه دهد.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ سه = 1