اکس‌اینفینیتی 1میلیون دلار جایزه به هکرهای کلاه سفید می‌دهد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

اکس‌اینفینیتی 1میلیون دلار جایزه به هکرهای کلاه سفید می‌دهد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: اکس‌اینفینیتی 1 میلیون دلار جایزه به هکرهای کلاه سفید می‌دهد

الکساندر لئونارد لارسن، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل استودیوی توسعه نرم‌افزار Sky Mavis، جزئیات یک کمپین پاداش باگ چندمنظوره را به اشتراک می‌گذارد که برای ارتقای امنیت محصولات خود، Axie Infinity و Ronin Network طراحی شده‌است. تیم آکسی‌اینفینیتی جایزه هفت‌رقمی را برای تست استرس بازی، کیف‌پول، برنامه‌های افزودنی و موارد دیگر راه‌اندازی می‌کند.

آقای لارسن در توئیتر از همه هکرهای کلاه‌سفید در بخش بلاک‌چین دعوت کرده‌است تا در کمپین افشای اشکال که توسط Sky Mavis آغاز شده‌است، شرکت کنند. آقای لارسن لیستی از محصولاتی که باید تحت آزمایش قرار گیرند را پیوست کرد. این لیست شامل محصول و بازار اصلی Sky Mavis، افزونه‌های مرورگر، برنامه‌های دسکتاپ و موبایل و کیف‌پول بومی این پلتفرم است.

لیست آسیب پذیری‌های اولویت‌دار شامل نقص‌های فنی، باگ‌های EVM، حملات اقتصادی، نقص‌های مقیاس‌پذیری و طرح‌های متعدد مداخلات مخرب است.

پاداش برای نقص‌های وب و برنامه بین 50 تا 15000 دلار متغیر است، درحالی که افشای آسیب‌پذیری در بلاک‌چین می‌تواند با جایزه باورنکردنی 1،000،000 دلاری درقالب توکن های AXS پرداخت شود.

هکر شبکه Ronin هنوز درحال جابجایی وجوه است. تیم Sky Mavis تاکید می‌کند که شرکت‌کنندگان در کمپین پاداش باگ باید از ارسال هرزنامه، فیشینگ، مهندسی اجتماعی، حملات DDoS و تلاش‌های فیزیکی علیه اموال یا مراکز داده Sky Mavis خودداری کنند.

همانطورکه قبلا توسط U.Today پوشش داده‌شده‌بود، در 29 مارس 2022 (9 فروردین)، زنجیره جانبی آکسی‌اینفینیتی، رونین‌نتورک، هک شده‌بود. خسارت وارد شده از این هک بیش از 625,000,000 دلار برآورد شده‌است.

هکرها سعی می‌کنند 2000 تا 3000 واحد از اتریوم‌ها را به میکسر Tornado Cash ارسال کنند تا از ردیابی آن ها توسط بازرسان جلوگیری کنند.

منبع: u.today

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8072

// پایان خبر: اکس‌اینفینیتی 1میلیون دلار جایزه به هکرهای کلاه سفید می‌دهد //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

یک × نه =