ایلان ماسک از توئیتر انتقاد کرد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ایلان ماسک از توئیتر انتقاد کرد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا و اسپیس‌ایکس، از توئیتر به دلیل آنکه از منابع مهندسی خودش برای عرضۀ خدمات تصویر پروفایل در قالب “NFT” استفاده می‌کند، انتقاد کرد.

ایلان ماسک گفته است توئیتر منابع و توان مهندسی خودش را روی چنین چیز بیهوده‌ای صرف می‌کند؛ در حالی‌که کلاهبرداران رمزارز در توئیتر اقدامات خودشان را جشن گرفته‌اند.

از سوی دیگر ایلان ماسک خودش هم به دلیل استفاده از شرکت تسلا برای تبلیغ رمزارز و دوج‌کوین مورد انتقاد قرار گرفته است.

توئیتر روز پنجشنبه سرویس عکس پروفایل NFT خود را راه‌اندازی کرد تا به کاربران امکان دهد که یک توکن غیرقابل‌معاوضه را به عنوان عکس پروفایل خود تنظیم کنند. این تصاویر پروفایل به صورت شش ضلعی خاصی نمایش داده می‌شوند. توئیتر فقط NFT های تصویری ایستا با فرمت JPEG و PNG را که در بلاکچین اتریوم ساخته شده باشند، پشتیبانی می‌کند.

توئیت‌ ماسک در این باره نظرات زیادی را دریافت کرد. برخی با او موافق بودند که توئیتر باید از توان و منابعش استفادۀ بهتری کند و این نیاز وجود دارد که کلاهبرداران رمزارز در این پلتفرم سرکوب شوند.

آدام سینگر (Adam Singer)، مدیر بازاریابی سابق گوگل، با ماسک هم‌عقیده بود و در توئیتی نوشت: ایلان در این مورد درست می‌گوید. تیم محصول توئیتر بهتر است که دربارۀ تجربۀ کاربر اولویت‌بندی بهتری داشته باشد.

با وجود این، برخی افراد به ماسک به دلیل استفاده‌اش از منابع مهندسی تسلا برای ترویج دوج‌کوین حمله کردند. آن‌ها گفتند که تسلا نیز در حال هدردادن منابعش در موضوعات بی‌اهمیت رمزارز است. آیا تبلیغ دوج از سوی تسلا آزاردهنده نیست؟

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

30 − = بیست چهار