ایلان ماسک دربارۀ علت حمایتش از دوجکوین می‌گوید - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ایلان ماسک دربارۀ علت حمایتش از دوجکوین می‌گوید

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

ایلان ماسک گفت که علت واقعی حمایتش از رمزارز دوجکوین آن است که تعداد افراد زیادی که او در شرکت‌هایش (تسلا و اسپیس‌ایکس) با آن‌ها صحبت می‌کند، دوجکوین دارند. بر این اساس او فکر می‌کند که دوجکوین رمزارز مردم است.
مدیرعامل تسلا و اسپیس‌ایکس، ایلان ماسک، روز یکشنبه دربارۀ دلیل واقعی خود برای حمایت از دوج کوین صحبت کرد. او گفت بسیاری از مردمی که او در شرکت‌هایش با آن‌ها صحبت می‌کند، دارای دوج کوین هستند.
ماسک در پاسخ به توئیت یک دارندۀ دوج‌کوین به نام گلابر کونتسوتو (Glauber Contessoto) گفت که درخواست دوج‌کوین یک موضوع واقعی است و به این نکته اشاره کرد که حدود یک سوم از دارندگان رمزارز در ایالات متحد آمریکا صاحب این میم‌کوین هستند. او نوشت: با افراد زیادی در خطوط تولید تسلا و اسپیس‌ایکس صحبت کردم. آن‌ها کارشناسان مالی یا فنی سیلیکون ولی (Silicon Valley) نیستند. به همین دلیل من تصمیم گرفتم از دوج حمایت کنم. احساس می‌کنم دوج رمزارز مردم است.
جامعۀ دوج از این اظهارنظر و حمایت ماسک استقبال کرد. کونتسوتو در پاسخ به ماسک گفت که بیشتر ما پیشینۀ ممتازی نداریم و صادقانه نمی‌توانیم با کارشناسان و متخصصان سیلیکون ولی ارتباط برقرار کنیم. ما تنها می‌خواهیم به رمزارزی که نمایندۀ همۀ ماست، ایمان داشته باشیم. دوج‌کوین پسر کوچکی است که در حوزۀ کریپتو شخصیت دارد و به همین دلیل است که ما آن را دوست داریم. ایلان! ما از حمایت شما قدردانی می‌کنیم.
یک نظرسنجی که سایت فایندر (Finder) انجام داده، نشان می‌دهد که مردم ایالات متحد آمریکا بیش از مردم هر کشور دیگری دوج‌کوین دارند. در این نظرسنجی آمده که دوج‌کوین بیشترین پذیرش را در آمریکا دارد. 30.6 درصد از دارندگان رمزارز گفته‌اند که مالک دوج هستند. این 1.6 برابر میانگین جهانی است.
ماسک خود صاحب سه رمزارز بیت کوین، اتر و دوج‌کوین است.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

20 ÷ = دو