ایلان ماسک در شیبااینو سرمایه‌گذاری نکرده است - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ایلان ماسک در شیبااینو سرمایه‌گذاری نکرده است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ایلان ماسک اعلام کرد که در شیبااینو سرمایه‌گذاری نکرده و تنها سه رمزارز دارد. او همچنین نظرش را دربارۀ مهم‌ترین پیشرفت‌های فنی دوج کوین بیان کرد و تأکید کرد که با بنیاد دوج کوین رابطه ندارد.
روز یکشنبه ایلان ماسک چندین توئیت دربارۀ رمزارز، بیت کوین، دوج کوین و شیبا اینو منتشر کرد.
از او همچنین پرسیده شد که آیا او با تیم توسعۀ دوج کوین رابطه دارد یا نه. ماسک پاسخ داد که چنین رابطه‌ای وجود ندارد. ماسک همچنین دربارۀ پیشرفت‌های فنی دوج گفت: آنچه اهمیت دارد کاهش هزینه، کاهش زمان بلاک و افزایش اندازۀ بلاک است.
بیلی مارکوس که یکی از بنیان‌گذاران دوجکوین است، به این توئیت ماسک واکنش نشان داد و گفت که آن‌چیزی که دوجکوین نیاز دارد سرعت، مقیاس‌پذیری و هزینۀ پایین ارسال است، و هنوز به بلاکچین دیگری نیاز ندارد که میزبان NFTها یا توکن‌های دیگر باشد. ماسک به این توئیت مارکوس با علامت 100 واکنش نشان داد.

یکی از حامیان دوج‌کوین از ماسک سوال کرد: به نظر شما اگر دوج‌کوین به اهدافی که شما اینجا اشاره کرده‌اید برسد، به عنوان وسیلۀ مبادله از شبکه‌ای مانند لایتنینگ کارآمدتر خواهد بود؟ ماسک پاسخ داد که احتمالا چنین است و اگر بیتکوین و دوجکوین هردو به نحو قابل‌توجهی پیشرفت کنند، به نقطه‌ای می‌رسیم که به لایۀ دوم نیازی نخواهد بود.
ماسک در ماه اوت با مارک کوبان توافق داشت که وقتی دوج را به عنوان وسیلۀ مبادله در نظر بگیریم، جامعۀ پشتیبان دوج در مقایسه با رمزارزهای دیگر نیرومندتر است.
ماسک همچنین گفت که ارتباطی با بنیاد دوج‌کوین ندارد. او گفت که جرد بیرچال (Jared Birchall) نمایندۀ او در دوج‌کوین است؛ اما او مانند همۀ مشاوران حق رأی مستقیم ندارد. این موضوع تضمین می‌کند که بنیاد دوج‌کوین مستقل است، اما از تخصص کسانی چون ماسک بهره می‌برد.
بنیاد دوج‌کوین در ماه اوت بیرچال را به عنوان یکی از چهار مشاور خود اعلام کرد و در معرفی وی نوشت که او مشاور حقوقی و مالی ماسک است. مارکوس و بوترین از مشاوران دیگر این بنیاد هستند.
در توئیتر همچنین از ماسک پرسیده شد که چقدر شیبااینو دارد. او پاسخ داد: هیچ. او گفت که تنها بیت‌کوین، اتر و دوج‌کوین دارد.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

3 + یک =