ایلان ماسک عکس پروفایل خود را در حمایت از دوج تغییر داد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ایلان ماسک عکس پروفایل خود را در حمایت از دوج تغییر داد

زمان مطالعه: 2 دقیقه
ایلان ماسک عکس پروفایل خود را در حمایت از دوج تغییر داد

مدیر تسلا و اسپیس اکس (SpaceX)، ایلان ماسک، به انتشار توئیت دربارۀ کریپتوکارنسی دوج‌کوین ادامه می‌دهد و تصویر پروفایل خود را در حمایت از دوج تغییر داده است.

در عکس پروفایل او تصویر شیبااینو حضور دارد که دوج کوین را نمایندگی می‌کند. ماسک همچنین در توئیتی نوشت که پسر او همانند یک قهرمان دوج خود را هودلینگ می‌کند. همچنین طبق داده‌های بزرگترین صرافی کریپتوکارنسی دنیا، کوین بیس، حجم خریدوفروش دوج کوین در سه ماهۀ دوم سال 1250 درصد رشد کرده است.

جامعۀ پشتیبان دوج در این آخر هفته  هیجان زده شدند، زیرا ایلان ماسک که او را پدر دوج می‌خوانند، عکس پروفایل خود در توئیتر را به عکسی تغییر داده که در آن یک عینک آفتابی زده و سگ شیبااینو در آن بازتاب یافته است.

پیش از آنکه ماسک عکس پروفایل خود را در توئیتر تغییر دهد، روز شنبه در این باره توئیت کرد پسر او که “X Æ A-12” نام دارد، دوج خود را نمی‌فروشد.

ماسک پیش‌تر گفته بود که برای پسر خودش دوج کوین می‌خرد، در نتیجه او یک هودلر نوزاد خواهد بود. او همچنین اشاره کرد که خودش هم دوجکوین دارد اما نگفت که دارایی دوج کوین او چقدر است. او روز 20 می توئیت کرد که: «من هیچ  دوجی را نفروخته‌ام و نخواهم فروخت».

در ضمن حجم خرید و فروش دوجکوین به سرعت افزایش یافته است. با توجه به داده‌های کوین‌بیس حجم خریدوفروش دوجکوین در سه‌ماهۀ دوم سال 2021، 1250 درصد رشد کرده است.

خرید و فروش روزانۀ دوج کوین، از 74 میلیون دلار در سه ماهۀ اول سال، به 995 میلیون دلار در سه ماهۀ دوم سال افزایش یافت. در مقابل طبق داده‌های همین صرافی، حجم روزانۀ خریدوفروش بیتکوین 14 درصد کاهش داشته و به 4.01 میلیارد دلار رسیده است.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هشت ÷ = 1