ایلان ماسک یک سگ شیبااینو خرید و بر بازار رمزارز تاثیرگذاشت - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ایلان ماسک یک سگ شیبااینو خرید و بر بازار رمزارز تاثیرگذاشت

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک، یک سگ جدید خرید و نام آن را فلوکی (Floki) گذاشت. تا اینجا اتفاق عجیبی نیست؛ اما نام این سگ باعث نوساناتی در بازار شده است. داده‌های بازار رمزارز نشان می‌دهد که کوین‌های نوظهوری با نام فلوکی در دسترس قرار گرفته‌اند و ارزش آن‌ها افزایش یافته است.

صنعت دارایی‌های دیجیتال لحظات جنجالی فراوان دارد و در این زمینه میم کوین‌ها مثال خوبی هستند. دوج کوین که به عنوان یک شوخی در سال 2013 به وجود آمد، امسال به واسطۀ هیاهوی ایلان ماسک در فضای رسانه‌ای محبوبیتش افزایش یافت.

با وجود اینکه ارزش دوج کوین از زمان اوج خود 70 درصد کاهش یافته، اما هنوز نفوذ ایلان ماسک بر بازار رمزارز زیاد است و اقداماتش موجب تحولات جدید و جالبی در بازار می‌شود. چنان‌که ماسک به تازگی اعلام کرد که سگ جدیدی خریده است؛ این سگ که از نژاد شیبااینو (سگ الهام‌بخش دوج کوین) است، فلوکی نام دارد.

کمی پس از آنکه ماسک از سگ خود رونمایی کرد، توکن‌های جدید با همان نام ظهور کردند. یکی از آن‌ها فلوکی اینو (Floki Inu) است، فلوکی اینو کریپتوی جدیدی است که به دست هواداران و اعضای جامعۀ شیبااینو ساخته شده است. سازندگان این کوین می‌گویند: فلوکی اینو سگ شیبااینوی ایلان ماسک است. فلوکی اینو بسیار تورمی است و برای جایزه دادن به شما ساخته شده است.

این کوین با افزایش 110 درصدی به قیمت 0.00004 رسیده است. همچنین کوین دیگری به نام شیبافلوکی وجود دارد که طبق داده‌های کوین‌مارکت‌کپ 1000 درصد افزایش قیمت یافته و به 0.0000000065 دلار رسید است. داده‌ها نشان می‌دهد که توکن‌های مشابه دیگری نیز با نام‌های فلوکی شیبا و سوپرفلوکی وجود دارند.

منبع: cryptopotato.com

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ دو = هفت