بازار بیت‌کوین افزایش سرمایه و تعداد هودلرها - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

بازار بیت‌کوین افزایش سرمایه و تعداد هودلرها

زمان مطالعه: 2 دقیقه

در این خبر به ” بازار بیت‌کوین افزایش سرمایه و تعداد هودلرها ” می پردازیم.

لینک کوتاه خبر: https://blog.didex.ir/?p=6890

   به گزارش کوین‌شیرز (Coinshares)، با وجود نوسانات بازار رمزارز و آثار منفی درگیری‌های اروپای شرقی بر آن، سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال افزایش یافته است.

   هم اکنون اسفند1400 درگیری های سیاسی و تنش میان دو کشور روسیه و اوکراین در جریان است. پیشنهاد می‌کنیم این مقاله های خبری را نیز بخوانید:  1-تنش میان روسیه و اوکراین بازار رمزارز را تهدید می‌کند و 2-اوکراین در بحبوحه تنش با روسیه بیت‌کوین را قانونی کرد.

   در میان این دارایی‌ها، بیت‌کوین پیشگام است. هفته‌ی گذشته نهادها و موسسات تقریبا ۸۹ میلیون دلار به سرمایه‌ی بیت‌کوین اضافه کرده‌اند.

   همچنین به گزارش گلاسنود (Glassnode) تعداد هودلرهای بیت‌کوین به حداکثر خود رسیده و سرمایه‌گذارانی که بیش از ۶ ماه است که دارنده‌ی بیت‌کوین هستند، قصد حفظ آن را دارند.

   در مقابل اتریوم روند معکوسی را تجربه کرده و در همین مدت ۱۵.۲ میلیون دلار از سرمایه‌ی بازار آن خارج شده است.

   [ اصطلاح هودل کردن، همان طور که از شباهت آن پیداست، ریشه در کلمه انگلیسی هولد (HOLD) به معنی “نگه داشتن” دارد. اما پیدایش اصلی این کلمه، از آنجایی که در دیکشنری هم نمی توان آن را پیدا کرد، به سال 2013میلادی برمی گردد. زمانی که در وب‌سایت معتبر Bitcointalk، یک کاربر با نام GameKyuubi، پستی با عنوان “I AM HODLING”، ایجاد کرد و بعد اعلام کرد که این یک اشتباه تایپی بوده، اما عمداً آن را اصلاح نکرده است. او در این پست (پیام) معامله گران را به جای خرید و فروش بیت کوین، به نگهداری آن تشویق و دعوت کرد. جالب توجه است که قیمت بیت کوین در آن زمان، فقط 15 دلار بود، در حالی که 11 ماه بعد این قیمت به 1,100 دلار رسید. منبع  ]

منابع: cointelegraph.com  || u.today  ||

پایان خبر: ” بازار بیت‌کوین افزایش سرمایه و تعداد هودلرها

دیدکس ، بهترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال ، خرید و فروش ارز دیجیتال ، خرید بیتکوین ، خرید اتریوم ، صرافی آنلاین ، بهترین صرافی آنلاین

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ یک = پنج