بالاخره اقدامی بزرگ و کاربردی در حوزه NFT صورت‌ گرفت - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

بالاخره اقدامی بزرگ و کاربردی در حوزه NFT صورت‌ گرفت

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: بالاخره اقدامی بزرگ و کاربردی در حوزه NFT صورت‌ گرفت

یکی‌از شرکت‌های هواپیمایی پیشرو اسپانیا، Air Europa با شرکت بلاک‌چین تراول ایکس (TravelX) همکاری کرد تا اولین سری بلیط‌های هواپیمایی غیرقابل تعویض (NFT) را در جهان معرفی کند. کاربرانی که چنین مجموعه‌ای را خریداری می‌کنند، در 29نوامبر2022 (8 آذر)، سوار یک پرواز ویژه بین مادرید و میامی خواهند شد.

NFT ها در آسمان

این ویژگی که (NFTickets) نام دارد، برای خرید در پلتفرم TravelX در دسترس است . اولین حراج 11 آوریل بود و این روند هر دو هفته یکبار تکرار می‌شود.

پلتفرم TravelX توضیح داد که بلیط‌ها مانند توکن‌های غیر‌قابل تعویض کار می‌کنند. هنگام معامله، تراکنش‌ها روی بلاک‌چین ثبت می‌شوند. دارندگان می‌توانند کلکسیون‌ها را ارائه کنند و یک بلیط پرواز مشابه دریافت کنند.

شرکت “Air Europa” و شریک آن گفتند که این اقدام به خریداران فرصتی برای نگه‌داشتن بخشی از تاریخ صنعت سفر و شرکت در اولین پرواز مبتنی بر بلاک‌چین می‌دهد. این هواپیما در 29 نوامبر 2022 از مادرید برخاسته و در میامی فرود خواهد آمد.

کارلوس بتانکور(Carlos Betancourt)، هنرمندی که این اثر هنری را طراحی کرده‌است گفت این ابتکار، آزمایشی با مرزهای هنر و فناوری است.

او افزود: «اثر هنری متحرک از مفاهیم فضا، قلمروهای جادویی و تجربیات سفر و همچنین از خاطرات و احساساتی که این تجربیات برمی‌انگیزد، الهام گرفته شده‌است.

منبع: cryptopotato

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8157

// پایان‌خبر: بالاخره اقدامی بزرگ و کاربردی در حوزه NFT صورت‌ گرفت //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

81 + = هشتاد دو