بایدن برای رمزارزها دستور اجرایی صادر می‌کند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

بایدن برای رمزارزها دستور اجرایی صادر می‌کند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

امروز 02اسفند1400 با ما همراه باشید با خبر ” بایدن برای رمزارزها دستور اجرایی صادر می‌کند “

پرزیدنت بایدن در هفتۀ آینده یک دستور اجرایی برای رمزارزها صادر می‌کند و آژانس‌ها را تشویق می‌کند تا قوانین ارزهای دیجیتال در کشور آمریکا را هماهنگ کنند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا، جو بایدن، یک فرمان اجرایی ارائه خواهد کرد که طبق آن سازمان‌های دولتی باید مسائل خاص مربوط به صنعت ارزهای دیجیتال را در دستور کار خود قرار دهند.

با توجه به اینکه در دولت بایدن مقررات متعددی در حوزۀ رمزارزها وضع شده، انتظار می‌رود که وی بر نظارت در فضای دیجیتال تأکید داشته باشد.

فرمان اجرایی دستوری مکتوب است که رئیس جمهور ایالات متحده آن را امضا می‌کند. البته قانون رسمی محسوب نمی‌شود، زیرا کنگره اختیار لغو کردن آن را دارد. تا 15 فوریه، بایدن 80 دستور اجرایی را امضا کرده است. مورد بعدی دربارۀ ارزهای دیجیتال، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی آمریکا و مقررات مربوط به آن‌هاست.

حامیان رمزارزها استدلال می‌کنند که جهان در حال دیجیتالی شدن است و بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها در مرکز این جهان قرار دارند. بنابراین اقبال به سوی پول نقد کم خواهد شد. این بدان معنی است که ارزهای فیات طی تورم جهانی ارزش خود را از دست خواهند داد. و ارزهای دیجیتال جایگزین محبوبی برای سرمایه‌گذاران خواهد بود. بنابراین فرمان اجرایی باید باید در راستای محافظت از مصرف‌کنندگان و مشاغل و سرمایه‌گذاران باشد.

گفته می‌شود که ممکن است این دستورالعمل در راستای شفافیت و تقویت موضوع احراز-هویت-مشتریان باشد. همچنین گزارش‌ها نشان می‌دهد که دولت بایدن با کشورهای دیگر برای استانداردسازی قوانین رمزارزها هماهنگ خواهد شد.

این پرسش بسیاری از افراد و نهادهاست که آیا دولت آمریکا قانون ویژه‌ای را برای ارزهای دیجیتال تدوین می‌کند. یا آنکه آن‌ها را نیز همچون دارایی‌های سنتی مانند سهام و اوراق قرضه در نظر می‌گیرد.

منبع: cryptopotato.com

کاربر گرامی شما مقاله خبری با عنوان ” بایدن برای رمزارزها دستور اجرایی صادر می‌کند  ” را مطالعه نموده اید. در صورتی که علاقه دارید نظر خود را در مورد این خبر با ما به اشتراک بگذارید. از فرم پایین همین صفحه استفاده کنید.

دیدکس ، بهترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال ، خرید و فروش ارز دیجیتال ، خرید بیتکوین ، خرید اتریوم ، صرافی آنلاین ، بهترین صرافی آنلاین

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ پنچاه هفت = 63