بایننس از مقررات جدید پیروی خواهد کرد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

بایننس از مقررات جدید پیروی خواهد کرد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بایننس، که بزرگترین صرافی جهان از منظر حجم معاملات است، در واکنش به فشارهای نظارتی و قانونی بین‌المللی، در حال گسترش تیم خود برای سازگاری با مقررات جدید بین‌المللی است. این صرافی به تازگی با ممانعت‌های قانونی در ژاپن، کانادا، بریتانیا مواجه شده است و با این پرسش روبروست که آیا می‌تواند با مقررات محلی منطبق شود یا خیر.

روز چهارشنبه، مدیرعامل بایننس، در نامه‌ای سرگشاده، دربارۀ پذیرش روزافزون رمزارزها و نیاز به مقررات سخن گفت: «ما مشاهده می‌کنیم که رمزارزها در سطح جهان به نحو وسیع‌تری پذیرفته می‌شوند و درکشورهای مختلف به چارچوب‌های قانونی شفاف‌تری نیاز داریم. در واقع مقررات و نظارت بیشتر نشانۀ مثبتی است از اینکه این صنعت به بلوغ خود رسیده، زیرا بنیادی را فراهم می‌کند که جمعیت بزرگتری با خاطر آسوده و امنیت در بازار کریپتو مشارکت کنند. من باور دارم که یک چارچوب قانونی و نظارتی خوب در بلندمدت بنیاد محکمی را فراهم خواهد کرد که کریپتو را در زندگی هر فرد ضروری می‌کند».

بایننس علاوه بر آنکه قصد دارد کسب و کار خود را مطابق با قواعد محلی کند، در حال برنامه‌ریزی است که تیم انطباق بین‌المللی  (international compliance team) خود را گسترش دهد تا با تحولات نظارتی جدید همگام باشد.

بایننس همچنین از اقدامات خود در راستای مبارزه با جرایم کریپتو می‌گوید و اعلام کرده که در همکاری با نهادهای قانونی و نظارتی آمریکا و انگلستان از کاربران خود در برابر تأمین مالی تروریسم و پولشویی و کلاهبرداری محافظت می‌کند. طبق آماری که این صرافی ارائه داده، در سال 2021 به 5600 درخواست تحقیق و بررسی جرایم کمک کرده که در مقایسه با سال 2020، 100 درصد بیشتر بوده است. همچنین به تازگی یک حلقۀ سایبری مجرمانه را، که مسئول پولشویی به میزان 500 میلیون دلار بود، حذف کرده است.

‏‏‎‏‏‎‏‏‎منبع: dailyhodl.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

سه × = شش