بریتانیا استیبل‌کوین‌ها را به‌عنوان شیوه‌ی پرداخت قانون‌گذاری می‌کند  - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

بریتانیا استیبل‌کوین‌ها را به‌عنوان شیوه‌ی پرداخت قانون‌گذاری می‌کند 

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: بریتانیا استیبل‌کوین‌ها را به‌عنوان شیوه‌ی پرداخت قانون‌گذاری می‌کند 

بریتانیا طرحی مفصل برای تنظیم استیبل‌کوین‌ها به‌عنوان شیوه پرداخت‌ همراه با قصد ایجاد یک محیط آزمایشی بلاک‌چینی به منظور نشان‌دادن ورود این کشور به رقابت «مرکز رمزارز» منتشر کرده‌است.

دولت قصد دارد قانون بانک‌داری 2009(1388) و قانون خدمات مالی (اصلاحات بانکی) 2013(1392) را اصلاح کند تا برخی پرداخت‌های استیبل‌کوین را در محدوده نظارتی خود قرار دهد.

جان گلن(John Glen)، وزیر اقتصاد، گفت که بانک انگلستان و سازمان رفتار مالی، یک محیط نظارتی برای آزمایش فناوری دفتر کل توزیع شده (DLT) در بازار مالی و بررسی صدور بدهی‌های دولتی مانند اوراق قرضه دولتی بریتانیا راه‌اندازی خواهند کرد.

گلن اضافه‌کرد که آنها همچنین در اواخر سال جاری رای‌زنی را در مورد گسترش دامنه تنظیم مقررات برای دارایی‌های رمزنگاری بیشتر مانند بیت‌کوین، درحالی که مصرف انرژی در صنعت را در نظر می‌گیرند، آغاز خواهند کرد. ضرابخانه سلطنتی در تابستان امسال وظیفه ایجاد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را بر عهده گرفته‌است، اما جزئیات آن به اطلاع عموم نرسیده است.

آخرین گزارش جمینای نشان می‌دهد که از هر پنج نفری بریتانیایی که به سن قانونی رسیده‌اند (۱۸ درصد) یک نفر صاحب ارزهای دیجیتال هستند که تقریباً نیمی از آن‌ها (۴۵ درصد) در سال گذشته به سرمایه‌گذاران این طبقه دارایی تبدیل شده‌اند.

منبع: forkast.news

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8003

// پایان خبر: بریتانیا استیبل‌کوین‌ها را به‌عنوان شیوه‌ی پرداخت قانون‌گذاری می‌کند //

https://forkast.news/headlines/uk-regulate-stablecoins-payments-crypto-hub-push/

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

÷ یک = هفت