بنیان‌گذار اف‌تی‌ایکس: سولانا بیت کوین بعدی است - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

بنیان‌گذار اف‌تی‌ایکس: سولانا بیت کوین بعدی است

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

سم بنکمن-فراید (Sam Bankman-Fried)، بنیان‌گذار صرافی رمزارز اف‌تی‌اکس (FTX) دیدگاه‌ بسیار خوش‌بینانه‌ای درباره‌ی سولانا دارد. او می‌گوید که سولانا این قابلیت را دارد که به سطح مقبولیت بیت کوین برسد. او همچنین معتقد است که آوالانش (AVAX) نیز قابلیت اوج گرفتن دارد.

بکمن-فراید سولانا را از اتریوم نیز بهتر می‌داند؛ زیرا یکی از معدود بلاکچین‌هایی است که می‌تواند تعداد کاربران بالایی را بپذیرد.

بنیان‌گذار ۲۹ ساله‌ی اف‌تی‌ایکس هم‌اکنون سرمایه‌ای معادل ۲۲‌.۵ میلیارد دلار دارد که موجب شده او یکی از جوان‌ترین افراد ثروتمند جهان باشد و در فهرست فوربس (Forbes) پس از مارک زاکربرگ قرار گیرد.

بکمن-فراید در مصاحبه با کیتکو نیوز (Kitco News) درباره بازارهای خرسی و گاوی صحبت کرد، همچنین به این موضوع پرداخت که کدامیک از پروژه‌ها با استقبال نهادی روبه‌رو می‌شوند.

وقتی از او پرسیده شد که آیا بیت‌کوین در دسامبر بازار گاوی را تجربه خواهد کرد، پاسخ داد که نمی‌تواند این موضوع را پیش‌بینی کند؛ اما انتظار دارد که پذیرش نهادی رمزارزها در آینده افزایش یابد.

بکمن-فراید معتقد است که سولانا می‌تواند بیتکوین بعدی باشد و این احتمال وجود دارد که به صورت وسیعی از آن استقبال شود. او پیش‌تر نیز گفته بود که سولانا قابلیت تحقق انجام میلیون‌ها تراکنش در ثانیه را دارد و این مهم‌ترین شاخص آن است.

او این ویژگی سولانا را هیجان‌انگیز خواند. همچنین افزود که توکن‌های دیگری هستند که به نظر وی مقیاس گسترده‌‌ای پیدا خواهند کرد و آوالانش یکی از آن‌هاست.

او گفت که بلاک چین سولانا می‌تواند در آینده پذیرای تعداد بیشتری اپلیکیشن غیرمتمرکز باشد. همچنین افزود که سرمایه‌ی بازار سولانا می‌تواند از اتریوم نیز پیشی بگیرد.

البته به نظر وی پیش‌بینی دقیق دشوار است؛ اما آن‌چیزی که به نظر وی قطعی است آن است که سولانا بسیاری از مسایل اتریوم مانند کارمزد گس و سرعت پایین تراکنش را حل کرده است.

منبع: newsbtc.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

42 ÷ = بیست یک