بهترین روزهای بیتکوین در راه است - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

بهترین روزهای بیتکوین در راه است

زمان مطالعه: 1 دقیقه

بنیان‌گذار شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری “Michael Lee Strategy” می‌گوید که بهترین روزهای بیتکوین قطعاً در راه است. این شرکت امیدوار است که بیتکوین به قیمت بالای بی‌سابقه‌ای برسد.

مایکل لی (Michael Lee)، بنیان‌گذار این شرکت، در مصاحبه‌ای با فاکس بیزینس (Fox Business) دیدگاه‌های خود را دربارۀ بیت کوین بیان کرد.

او دربارۀ رسیدن قیمت بیت کوین به 60 هزار دلار در سال 2021 چنین اظهار نظر کرد که این اثر جانبی چاپ بی‌پایان پول است که در جریان است.

همچنین او این فرضیه را رد کرد که افزایش قیمت بیتکوین در روز دوشنبه به دلیل شایعۀ پذیرش بیتکوین و کریپتوهای دیگر در شرکت آمازون بوده است. لازم به ذکر است که شرکت آمازون هفتۀ گذشته اطلاعیه‌ای منتشر کرد که به دنبال استخدام یک مدیر در حوزۀ فناوری بلاکچین و ارزهای دیجیتال است.

مایکل لی گفت که بهترین روزها برای ارزهای رمزنگاری شده در راه است، به ویژه برای بیتکوین. لی معتقد است که بیتکوین بیش از هر کریپتوی دیگری سود خواهد کرد.

او گفت: من فکر می‌کنم توضیح برخی از این تحرکات سخت است… به محض اینکه شما مقدار کمی تحرک رو به بالا داشته باشید، سپس معامله‌ها پیوسته می‌آیند و می‌آیند و می‌آیند. و سپس ظرف یک هفته ناگهان قیمت از 29 هزار دلار به حدود 40 هزار دلار خواهد رسید.

او که خود مالک بیت کوین است، گفت: مدت زمان زیادی طول می‌کشد که ما شاهد هرگونه سیاست محدودکننده‌ای از سوی بانک فدرال باشیم و تأکید کرد که نه فقط برای بانک فدرال بلکه این موضوع دربارۀ بانک‌های مرکزی سراسر جهان صادق است.

او همچنین چنین نتیجه گرفت که: به همین علت است که به نظر من بیت کوین به قیمت بی‌سابقه‌ای خواهد رسید. شاید این افزایش قیمت ظرف چندماه رخ دهد و شاید هم نه. اما بهترین روزهای بیت کوین در آینده است نه در گذشته.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

− 3 = دو