تتر برای صنعت کریپتو بی‌خطر است! - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

تتر برای صنعت کریپتو بی‌خطر است!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحلیل‌گر شناخته شدۀ حوزۀ کریپتو، که ادارۀ کانال یوتیوب “Coin Bureau” را برعهده دارد، می‌گوید که نقدها و نگرانی‌ها دربارۀ تتر و استیبل‌کوین‌ها عموما اغراق‌شده هستند. او در ویدیوی جدید خود گفت که تتر و استیبل‌کوین‌ها برای صنعت کریپتو خطری ندارند و دلایل خود را در این‌باره توضیح داد.

تتر همواره موضوع این بدگمانی بوده که به اندازۀ کافی پشتیبانی نمی‌شود. چنان که جیم کریمر (Jim Cramer) آن را یک پیوند ضعیف یا “weak link” برای بازارهای کریپتو خطاب کرده است.

اما تحلیل‌گر “Coin Bureau” یادآوری می‌کند که تتر از شرکت مور (Moore)، که یکی از 20 شرکت برتر حسابداری در دنیاست، گواهی دریافت کرده است. «این گواهی نامه نشان می‌دهد که استیبل‌کوین‌های تتر کاملا حمایت می‌شوند. در بانک دارایی کافی وجود دارد که هرگونه تبدیل (استیبل‌کوین) به پول را پوشش دهد».

این تحلیل‌گر همچنین به این موضوع پرداخت که اگر چین تتر را ممنوع کند، چه اتفاقی رخ خواهد داد. او معتقد است که این نگرانی درست و بجایی است، اما میزان آن اغراق شده است. «بله ممنوعیت چین یک ریسک است؛ اما تردید دارم که تاثیر زیادی داشته باشد. یک واقعیت ساده وجود دارد. تتر یک استیبل کوین غیرمتمرکز است که بر روی یک پلتفرم منبع باز صادر شده است. شما نمی‌توانید آن را ممنوع کنید، مگر آنکه اینترنت خود را مسدود کنید، و حتی با وجود آن، هر زمان اینترنت را بازگردانید، مردم به تراکنش آن مبادرت می‌کنند».

این تحلیل‌گر همچنین به این واقعیت اشاره کرد که شرکت‌های بزرگی مانند ویزا (Visa)، سرکل (Circle) و کوین‌بیس استیبل‌کوین‌ها را در کسب‌وکار خویش ادغام کرده‌اند. «ابتدا شما باید توجه داشته باشید که کوین‌بیس به تازگی تتر را در فهرست خود قرار داده است… آیا گمان می‌کنید اگر دربارۀ تتر نگرانی وجود داشت، این صرافی دست به چنین کاری می‌زد؟ …»

تتر برای صنعت کریپتو بی‌خطر است!

او در نهایت گفت که از تاثیر استیبل‌کوین‌ها بر بازار کریپتو واهمه‌ای ندارد، و در خصوص این واقعیت که دارایی‌های کریپتو عمدتا متکی بر شبکۀ اتریوم هستند، خوشبین است.

منبع: dailyhodl.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

+ هفتاد هفت = 85