تحلیل‌گر معروف: اتریوم امسال می‌تواند 10000 دلار را ببیند - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

تحلیل‌گر معروف: اتریوم امسال می‌تواند 10000 دلار را ببیند

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تحلیل‌گر معروف رمزنگاری که در توییتر با نامِ “Kaleo” فعال است، با تحلیل تاریخ قیمت اتریوم، پیش‌بینی کرده که این رمزارز به 10 هزار دلار خواهد رسید و در نیمه دوم سال 2021 بیش از 860 درصد افزایش خواهد یافت.

ارزش اتریوم در چندماه گذشته مورد توجه زیادی قرار گرفته است، چرا که این کوین پس از آن‌که در ماه مه به بالاترین حد خود رسید، افت زیادی کرد؛ قیمت آن از 4300 دلار، با افتی بیش از 50 درصد، سقوط کرد و در زمان نوشتن این مطلب 2000 دلار است.

با وجود این، کالئو (تحلیل‌گر و تریدر رمزنگاری) پیش‌بینی کرده که قیمت اتر طی 12 ماه آینده، به طرز چشمگیری رشد کند. این تحلیل‌گر، حرکات اتریوم را از سال 2017 مورد بررسی قرار داده و پیش‌بینی می‌کند که بر این اساس، این رمزارز آماده است تا یک افزایش سهموی (parabolic) را در قیمت خود تجربه کند.

کالئو معتقد است که اتریوم پس از فرارسیدنِ یک فصل مهم آلت کوین ها، بیش از 10 هزار دلار خواهد شد و بیش از 860 درصد رشد می‌کند.

پیش بینی قیمت اتریوم و بیت کوین برای سال 2021

این تحلیل‌گر، با استفاده از توییترش، که همچنان روش اصلی ارتباطی اوست، پیش بینی‌های زیادی در مورد قیمت دو دارایی دیجیتال برتر بازار ارائه کرده است.

طبق گفته او، قیمت بیتکوین نیز شاهد روند افزایشی دیگری خواهد بود که این دارایی دیجیتال را در یک محدوده کشف شش رقمی قرار می‌دهد. او با این پیش‌بینی به صف تحلیل‌گران رمزنگاری که قیمت “BTC” را قبل از پایان سال، 100000 دلار اعلام کرده‌اند، پیوسته است.

تحلیل‌گر معروف اتریوم امسال می‌تواند 10000 دلار را ببیند

نمودار قیمت اتریوم از TradingView.com

در همین راستا، کالئو قیمت اتریوم را، بدون توجه به احساسات نزولی فعلی که همچنان بازارها را تکان می‌دهد، 10 هزار دلار می‌داند.

در ادامه، او در توئیت‌هایش پیش‌بینی کرده که اتر پذیرش بیش‌تری از سوی نهادها و دولت‌ها خواهد داشت.

پیش‌بینی‌های بلند مدت برای سال‌های 2022 تا 2023

کالئو در عین حال پیش‌بینی‌های طولانی‌مدت بیشتری برای سکه‌های رمزنگاری برتر دارد. در این پیش‌بینی‌ها، برخلاف دیدگاه اون نسبت‌به نیمه دوم سال 2021، دیدِ بسیار ناخوشایندی حکمفرماست. چرا که به گفته او قیمت‌ها در این بازه زمانی سقوط می‌کنند.

او در توییتر نوشته که بیت‌کوین در بازه زمانی 2022-2023 تا 50 هزار دلار سقوط می‌کند، اتریوم به زیر هزار دلار می‌رسد و الت کوین ها بار دیگر می‌میرند!

آیا پیش‌بینی‌های او واقعیت پیدا می‌کنند؟! نظر شما چیست؟

منبع: newsbtc.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

39 − سی هفت =