تحلیل تکنیکال الگورند 07اسفند1400 - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

تحلیل تکنیکال الگورند 07اسفند1400

زمان مطالعه: 2 دقیقه

این از شما بازدیدکننده گرامی دعوت می‌کنیم تا با ” تحلیل تکنیکال الگورند 07اسفند1400 ” که در تایم فریم 4ساعته ارائه شده است با ما همراه باشید.

آدرس کوتاه مطلب: https://blog.didex.ir/?p=7170

ارزدیجیتال الگورند شرایط متفاوتی دارد. روند نزولی آن در حال شکستن است. و دو حمایت مهم هم دارد که ممکن است در مسیر پولبک با انها برخورد کند.

تحلیل تکنیکال الگورند 07اسفند1400

خرید پله ای در مورد رمزارز الگورند هم باید رعایت شود. یک پله بلا فاصله بعد شکست روند نزولی. پله دوم در محدوده 0.70. و پله سوم هم در محدوده قیمتی 0.50 اقدام به خرید بکنید. برای فروش هم به مقاومت ها دقت بفرمایید.

حمایت: 0.70 | 0.50 | –

مقاومت: 1 | 1.25 | 2


درباره‌ی الگورند:

ارز Algorand یک شبکه مستقل، غیر متمرکز و مبتنی بر بلاک چین بوده که طیف گسترده ای از برنامه ها را پشتیبانی و حمایت می کند. شبکه ارز دیجیتال الگو یک شبکه ایمن، مقیاس پذیر و کارآمد در بازار ارز دیجیتال محسوب می شود. پروژه الگورند برای اولین بار از سال 2019 فعالیت خود را آغاز کرد و آن را به عنوان نسل سوم بلاک چین می شناسند. شبکه بلاک چین الگورند با الگوریتم اثبات سهام فعالیت می کند و با اهدافی همچون مقیاس پذیری و سرعت تراکنش های بالا به بازار ارز دیجیتال عرضه شده است. از جمله اهدافی که ارز دیجیتال الگورند دارد، سیستم مالی سریع با امنیت بالا است. توسعه دهندگان این ارز در تلاش هستند که تا سیستم این ارز را به سمتی هدایت کنند تا مشابه با سیستم های پرداخت همچون ویزاکارت و مستر کارت عمل کند، در صورتی که این هدف تحقق یابد، تاثیر بسیار مثبتی بر روی آینده ارز دیجیتال الگورند خواهد داشت. منبع


تحلیل تکنیکال الگورند 07اسفند1400 در تایم فریم 4ساعته

جهت رفتن به همه تحلیل‌های تکنیکال بلاگ دیدکس روی این نوشته کلیک کنید.

دیدکس ، بهترین صرافی آنلاین ارز دیجیتال ، خرید و فروش ارز دیجیتال ، خرید بیتکوین ، خرید اتریوم ، صرافی آنلاین ، بهترین صرافی آنلاین

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هشت + 1 =