تحلیل JPMorgan از زمان اتمام بازار خرس بیت‌کوین - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

تحلیل JPMorgan از زمان اتمام بازار خرس بیت‌کوین

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بانک سرمایه‌گذاری جهانی JPMorgan پیش‌‌بینی کرده که چه زمانی اُفت قیمت بیتکوین پایان می‌یابد. طبق دیدگاه تحلیل‌گر این بانک، بازار خرس زمانی پایان می‌یابد که سهم بیتکوین از سرمایۀ بازار به بالای 50 درصد برسد.

نیکولاس پانیگیرتزوگلو (Nikolaos Panigirtzoglou)، تحلیل‌گر شرکت “JPMorgan”، در مصاحبه با “CNBC”، دیدگاه خودش را دربارۀ زمان پایان یافتن بازار خرس بیت کوین به اشتراک گذاشت. او تحلیل کرد زمانی که سهم بازار بیت کوین دوباره به بالای 50 درصد بازگردد، افت قیمت بیت کوین پایان می‌یابد. او این موضوع را شاخصی برای تعیین پایان یافتن بازار خرس خواند.

سهم بازار بیتکوین در نیمۀ آوریل 60 درصد بود. تحلیل‌گر “JPMorgan” افزود که سهم نسبتاً پایین بیتکوین از بازار کریپتو یک سیگنال منفی است که نشان می‌دهد علاقه به بیتکوین همچنان نسبتاً پایین است. اما به هر ترتیب، طی هفته‌های اخیر، سهم بیتکوین از بازار افزایش یافته است.

سهم بیتکوین از بازار هم‌اکنون حدود 46 درصد است، و بر اساس داده‌های سایت “Bitcoin.com”، هم‌اکنون قیمت بیتکوین حدود 34609 دلار است.

تحلیل JPMorgan از زمان اتمام بازار خرس بیت‌کوین

تحلیل‌گر “JPMorgan” می‌گوید نشانه‌های اندکی می‌بیند که سرمایه‌گذاران بزرگ بیت‌کوین را در افت قیمتش می‌خرند و خاطر نشان می‌کند:

طی دو سه هفتۀ گذشته، هم‌زمان با اینکه جریان سرمایه به سوی بیتکوین بهبود می‌یابد، جریان سرمایه به سوی اتریوم کُندتر می‌شود. این بدان معناست که شاید سرمایه‌گذاران نهادی فرصت ارزشمندی را در خرید بیتکوین و فروختن سایر کریپتوکارنسی‌ها می‌بینند.

هفتۀ گذشته، یک تحلیل‌گر دیگر شرکت “JPMorgan” گفت که بازار کریپتو در حال بهبود است، اما هنوز به سلامت نرسیده است. ضمن آنکه چشم‌انداز کوتاه‌مدت بازار کریپتو چالش‌برانگیز است. او هشدار داد که فروش بیشتری در راه است.

ضمناً مدیرعامل “JPMorgan”، جیمی دیمون (Jamie Dimon)، ماه گذشته به مردم توصیه کرد که از خریدوفروش بیت کوین پرهیز کنند؛ با وجود این او تصدیق کرد که مشتریان بانک “JPMorgan” می‌خواهند که با این کریپتوکارنسی سروکار داشته باشند.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

پنچاه دو + = 56