تراکنش‌های نهنگ‌ها افزایش می‌یابد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

تراکنش‌های نهنگ‌ها افزایش می‌یابد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: تراکنش‌های نهنگ‌ها افزایش می‌یابد

همچنان‌که بیش‌از یک میلیارد دلار بیت‌کوین در 24ساعت گذشته از پلتفرم‌های صرافی‌های رمزنگاری خارج شده‌است،نهنگ‌های بیت‌‎کوین دست به‌کار می‌شوند.

براساس داده‌های شرکت “Santiment”، سرمایه‌گذاران ثروتمند بیت‌کوین بیش از 4000 تراکنش در روز در این هفته انجام داده‌اند که هرکدام بیش از یک‌میلیون‌دلار بوده‌است، پس‌از‌اینکه در اوایل آوریل به پایین‌ترین حد یعنی حدود 2300 تراکنش در روز رسیدند.

بیت‌کوین شاهد عرضه مداوم 4000 تراکنش‌هایی با بیش‌از 1میلیون دلار مربوط به نهنگ‌ها از دوشنبه تا جمعه است که در تعطیلات آخر هفته کاهش خفیفی دارد.

همچنین Santiment می‌گوید که جهش‌های بزرگ در فعالیت‌ها می‌تواند به این معنی باشد که دارایی دیجیتال پیشرو آماده است تا ضررهای آوریل را جبران کند. “افزایش‌های بزرگ [در معاملات] چیزی است که ما به دنبال آن هستیم تا جهش قیمت را پس از کاهش ماه آوریل پیش‌بینی کنیم.”

این شرکت اطلاعاتی بازار همچنین دریافته‌است که ۲۵۸۷۸ بیت‌کوین به ارزش کمی کمتر از ۱.۰۵ میلیارد دلار در روز گذشته از پلتفرم‌های صراف‌های رمزنگاری خارج شده‌است که بزرگترین تفاوت بین ورودی و خروجی است که در پنج هفته گذشته مشاهده شده‌است.

و در ادامه Santiment خاطرنشان می‌کند که مقادیر زیادی از خروجی‌ها می‌تواند به این معنی باشد که افزایش قیمت در افق بالاترین دارایی ارزهای‌دیجیتال بر اساس ارزش بازار است. «از لحاظ تاریخی، مقادیر زیادی از بیت‌کوین که از صرافی‌ها خارج می‌شوند، منجربه افزایش قیمت می‌شود که چند روز طول می‌کشد تا این الگو برقرار شود.

منبع: dailyhodl

لینک کوتاه:https://blog.didex.ir/?p=8154

// پایان خبر: تراکنش‌های نهنگ‌ها افزایش می‌یابد //

 

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

چهل ÷ 5 =