تزوس، از یک ارتقاء موثر برای بلاکچین خود خبر می‌دهد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

تزوس، از یک ارتقاء موثر برای بلاکچین خود خبر می‌دهد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: تزوس، از یک ارتقاء موثر برای بلاکچین خود خبر می‌دهد

بلاکچین اثبات سهام Tezos، یک ارتقاء بزرگ را فعال کرده‌است و الگوریتم اجماع خود را در نهمین به‌روزرسانی پروتکل تغییر داده‌است. براساس یک خبر، این ارتقا که با اسم رمز «Ithaca 2» معرفی شده، جایگزین الگوریتم فعلی، معروف به «Emmy»، تا زمان ساخت کمتری را برای ساخت بلاک امکان‌پذیر سازد. همچنین تراکنش‌های سریع‌تر و برنامه‌های کاربردی روان‌تری را نیز تولید کند.

علاوه بر «Ithaca 2» بلاکچین تزوس برای بهبود مقیاس‌پذیری، مانند آماده سازی برای سازگاری با «WebAssembly» و ماشین مجازی اتریوم (EVM) و یک طرح اعتبارسنجی که توان عملیاتی را افزایش می‌دهد، آماده می‌شود. براساس این بیانیه مطبوعاتی، ارتقای «Ithaca 2» همچنین نیاز به اعتبارسنجی شبکه را تا 25 درصد، یعنی از 8000 رمزارز تزوس به 6000 تزوس کاهش می‌دهد و به تمرکززدایی شبکه می‌افزاید.

میزان استفاده از قراردادهای هوشمند در تزوس به‌طور قابل‌توجهی از 100000 مورد در ماه در ژانویه 2021 (دی 1399)، به بیش از 6.2 میلیون در ژانویه 2022 ( دی 1400 )، افزایش یافته‌است. براساس داده‌های «CoinDesk»، قیمت ارز تزوس در 24 ساعت گذشته با 4.6 درصد افزایش به 3.92 دلار رسیده‌است، درحالی‌که سایر ارزهای رمزنگاری‌شده درمدت زمان مشابه افزایش نسبتاً کمی داشته‌اند.

منبع: coindesk

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=7958

// پایان خبر: تزوس، از یک ارتقاء موثر برای بلاکچین خود خبر می‌دهد//

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

− 3 = چهار