تعداد آدرس‌های فعال پلیگون از اتریوم پیشی می‌گیرد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

تعداد آدرس‌های فعال پلیگون از اتریوم پیشی می‌گیرد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

تعداد آدرس‌های فعال پلیگون از اتریوم پیشی گرفته است. بسیاری از کاربران جدید از طریق اپلیکشن بازی موبایل Arc8 به شبکۀ پلیگون وارد شده‌اند. Arc8 از میانۀ سپتامیر که راه‌اندازی شده تا کنون 250 هزار کاربر فعال دارد. کاربران این اپلیکیشن حین بازی توکن GMEE استخراج می‌کنند.

تعداد کاربران پلیگون در حال افزایش است و برای نخستین بار از اتریوم پیشی گرفته است. تعداد کاربران این شبکه که زنجیرۀ جانبی اتریوم است، از 19 سپتامبر تا کنون 157 درصد رشد داشته باشت. هم‌‌اکنون تعداد 531831 آدرس در این شبکه در حال تراکنش هستند. در حالی‌که اتریوم هم‌اکنون 472079 آدرس فعال دارد.

کاربران شبکۀ اتریوم طی هفته‌های گذشته کمابیش ثابت باقی مانده است؛ اما کابران پلیگون تقریبا سه برابر شده‌اند. به نظر می‌رسد که بسیاری از این کاربران فعال از اپلیکیشن بازی موبایلی Arc8 استفاده می‌کنند.

سازندگان این بازی وعده داده‌اند که بازی رمزارز و ورزش الکترونیکی را با یکدیگر ادغام کنند و به کاربران امکان می‌دهند که در برابر بازیکنان دیگر بازی رقابتی کنند و توکن GMEE برنده شوند.

کاربران می‌توانند اپلیکیشن این بازی در تلفن‌های هوشمند خود دانلود کنند و آغاز به استخراح توکن GMEE کنند. به نظر می‌رسد استخراج این توکن علت اصلی افزایش فعالیت در پلیگون است.

داده‌ها نشان می‌دهد که بازی Arc8 در 24 ساعت گذشته 257 هزار کاربر فعال داشته است. بعد از Splinterlands و Alien Worlds، این سومین بازی پربیننده متکی بر بلاکچین است.

تعداد آدرس‌های فعال پلیگون از اتریوم پیشی می‌گیرد

نمودار افزایش تعداد کاربران پلیگون

منبع: cryptobriefing.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

− 2 = یک