تعداد کیف پول‌های کاردانو از یک میلیون گذشت - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

تعداد کیف پول‌های کاردانو از یک میلیون گذشت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

تعداد کیف پول‌های کاردانو از یک میلیون گذشت. پروژۀ کاردانو یکی از امیدوارکننده‌ترین برنامه‌های بازار رمزارز بوده است و از سال 2017 که آغاز به کار کرد، تاکنون، هواداران زیادی را به خود جذب کرده است.
تا همین اواخر، کاردانو از نظر تعداد کوین‌هایی که در آن سرمایه‌گذاری شده است، جایگاه نخست را در شبکه داشت. امروز سولانا گوی رقابت را از کاردانو ربوده است؛ اما کاردانو نیز جایگاه خود را در بازار حفظ کرده است.
روز یکشنبه، 5 دسامبر، جسی بلونت (Jesse Blount)، سرمایه‌گذار رمزارز، در توئیتر به چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیانگذار کاردانو، به خاطر این نقطه عطف تبریک گفت و نوشت که تعداد نمایندگان شبکۀ کاردانو از یک میلیون نفر گذشت.
پس از افزوده‌شدن قابلیت قرارداد هوشمند به بلاکچین کاردانو، سرمایه‌گذاری در آن افزایش یافت. توسعه‌دهندگان سرانجام توانستند اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (dApps) را در شبکۀ کاردانو منتشر کنند و پروژه‌هایی که در این بلاکچین راه‌اندازی شدند، موفقیت فوق‌العاده‌ای یافتند. به دنبال آن تعداد کاربرانی که در این شبکه سرمایه‌گذاری کردند، افزایش یافت.
داده‌ها نشان می‌دهد که بیش از یک میلیون کیف‌پول حاوی کاردانو وجود دارد و در شبکه کاردانو در 33085775493 کوین (ADA) سرمایه‌گذاری شده است که 72 درصد از کل میزان کوین‌های کاردانو است.
راه‌اندازی صرافی‌های غیرمتمرکز در بلاکچین کاردانو یکی از مهم‌ترین دلایل افزایش فعالیت در این شبکه بوده است. هم‌زمان با اینکه کاربران به دلیل کارمزد بالای شبکۀ اتریوم به سوی بلاکچین‌های دیگر می‌روند، کاردانو یکی از مقاصد جذب کاربران است.
ساندی سواپ (SundaeSwap) قرار است که نخستین صرافی غیرمتمرکزی باشد که در شبکۀ کاردانو راه‌اندازی می‌شود. این صرافی ابتدا قرار بود در شبکۀ آزمایشی کاردانو راه‌اندازی شود. این اتفاق نشان‌دهندۀ آن است که امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) رسماً در کاردانو راه‌اندازی می‌شود. صرافی‌های‌ غیرمتمرکز ابتدا در شبکۀ آزمایشی قرار می‌گیرند، تا عملکردشان مشاهده شود. قطعا عملکرد دیفای در کاردانو پیچیدگی‌هایی دارد که پیش از راه‌اندازی رسمی باید رفع شود.

منبع: newsbtc.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

پنج × 2 =