توسعه استیبل کوین USDC در 10 بلاکچین دیگر - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

توسعه استیبل کوین USDC در 10 بلاکچین دیگر

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

توسعه استیبل کوین USDC به‌زودی در 10 بلاکچین دیگر قرار می‌گیرد. به گزارش کوین دسک، استیبل کوین USDC که هم‌اکنون در چهار بلاکچین حضور دارد، به زودی روی 10 شبکۀ دیگر نیز قرار خواهد گرفت. این گسترده‌ترین توسعۀ این استیبل کوین تاکنون بوده است؛ و در این زمینه از استیبل کوین تتر که تحت پشتیبانی 8 بلاکچین قرار دارد، پیشی می‌گیرد.

لازم به ذکر است که ارزش بازار استیبل کوین USDC بیست و پنج میلیارد دلار بوده و از این نظر پس از استیبل کوین تتر با ارزش بازار 63 میلیارد دلار قرار دارد.

در پیش‌نویس اطلاعیۀ مرکز مدیریت USDC چنین آمده: ما انتظار داریم که در ماه‌های آتی در راستای توسعه استیبل کوین USDC، این استیبل کوین در بلاکچین‌های آوالانش (Avalanche)، سلو (Celo)، فلو (Flow)، هدرا (Hedera)، کاوا (Kava)، نروس (Nervos)، پولکادات (Polkadot)، استاکس (Stacks)، تزوس (Tezos) و ترون (Tron) در دسترس قرار گیرد.

این توسعه در شرایطی تحقق می‌یابد که استیبل کوین‌ها تحت نظارت روزافزون قرار گرفته‌اند. در بیانیۀ مرکز مدیریت USDC آمده که توسعه استیبل کوین USDC به شبکه‌های دیگر، کمک می‌کند که افراد و بنگاه‌های اقتصادی فناوری بلاکچین را بپذیرند: «ما امیدواریم که حضور USDC در پلتفرم‌های این بلاکچین‌ها و پروتکل‌های چند زنجیره‌ای، استفادۀ جهان از سریع‌ترین ارز دیجیتال دلار را سرعت ببخشد».

USDC در سال 2018 در اتریوم راه‌اندازی شد و در نیمۀ دوم سال 2020 در الگوراند (Algorande)، استلار (Stellar) و سولونا (Solona) قرار گرفت.

منبع: coindesk.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

نود ÷ = 30