توقف توکن‌سوزی شیبااینو؟؟!! - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

توقف توکن‌سوزی شیبااینو؟؟!!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: توقف توکن‌سوزی شیبااینو؟؟!!

ارتش SHIB همچنان به انتقال مقادیر کثیری از شیبا‌‌اینو به کیف پول‌های منهدم ادامه می دهد، به‌طوری که این‌بار نزدیک به 100 میلیون ازاین رمزارز سوزانده شد. درهمین‌حال، نماینده اصلی توکن‌سوزی SHIB که طرح‎‎‌های بسیاری از توکن‌های دیگر را تشویق کرده‌است، اعلام کرد که دارایی شیبااینو خود را به‌فروش رسانده‎‌است و درحال خروج از کمپین SHIB است.

95میلیون SHIB توسط این انجمن سوزانده‌شد حساب توییتری @shibburn که به‌طور منظم داده‌های توکن‌سوزی SHIB را از وب‌سایت خود  به اشتراک می‌گذارد، در توییتی نوشت که از صبح روز گذشته درمجموع ، ۹۵میلیون توکن از این میم‌کوین را به آدرس‌های منهدم انتقال داده‌است که برای همیشه در آنجا قفل بمانند.

استیون‌کوپر (Steven Cooper)، مدیراجرایی شرکت رمزارزی Bigger Entertainment در توییتر عنوان‌کرد که او و تیم Big Entertainment تا اواخر ماه اکتبر (اوایل آبان) بالغ بر یک‌میلیارد توکن SHIB را از بین برده‌اند. هردو مجموعه قصد دارند به عملیات توکن‌سوزی پایان دهند و کمپین توکن‌سوزی SHIB خود را متوقف کنند.

آقای کوپر دلیل این اقدام ناگهانی و قابل‌توجه را ناشی از «تحولات اخیر» دانست. اوایل سال جاری، وی در توییتی نوشت که طرح پیشنهادی او مبنی بر فروش بلیط 5دلاری برای رویدادهای توکن‎‌سوزی زنده در یوتیوب با واکنش منفی ارتش SHIB مواجه شده و آن‌ها شروع به‌دریافت اتهامات کلاهبرداری کردند.

آقای کوپر تاکید کرد که‌این اقدام، شوخی اول آوریل(13 فروردین) نیست. بااین‌حال ، برخی معتقدند که این اقدام در حقیقت شوخی اول آوریل است، زیرا وب‌سایت این شرکت هیچ‌کدام از مطالب مربوط به SHIB و توکن‌سوزی آن را حذف نکرده‌است.

منبع: Utoday

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=7950

// پایان خبر: توقف توکن‌سوزی شیبااینو //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

پنچاه شش ÷ = 8