توقف معاملات آتی در پلتفرم بایننس در برزیل - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

توقف معاملات آتی در پلتفرم بایننس در برزیل

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

صرافی رمزارز بایننس، روز جمعه، معاملۀ قراردادهای آتی را در پلتفرم برزیلی خود متوقف کرد تا فعالیتش را با مقررات محلی هماهنگ کند.

مشتریان برزیلی تنها در صوتی می‌توانند به معامله، امکانات، محصولات حاشیه‌ای و توکن‌های لوریج‌دار قراردادهای آتی دسترسی داشته باشند که از طریق سایت انگلیسی به محصولات دسترسی یابند، اما بایننس بازاریابی محصولات مشتقات خود را متوقف کرده است. خبر این اقدام را یک سخنگوی خارجی صرافی تأیید کرد.

این خبر را نخستین بار رسانۀ خبری کریپتوی برزیلی با نام “Portal do Bitcoin” منتشر کرد.

بایننس به کوین دسک گفت: بایننس برای احترام به قوانین برزیل محدودیت‌هایی را بر وبسایت خود اعمال کرد و بازاریابی محصولات مشتقات را متوقف نمود. اگر تغییرات جدیدی لازم باشد، ما با ذی‌نفعان مربوطه فعالانه مشارکت می‌کنیم، موضوع را ارزیابی می‌کنیم تا راه‌حل بهینه‌ای را برای کاربران محلی بیابیم. وقتی تصمیمی گرفته شود، ما اطلاعات آن را به اشتراک خواهیم گذاشت.

به گزارش سایت خبری کریپتوی برزیل با عنوان “Livecoins”، کمیسیون اوراق بهادار ملی برزیل (CVM) از بایننس خواسته بود که در ژوئیه 2020 معاملات آتی را متوقف کند، زیرا این صرافی بدون مجوز فعالیت می‌کرد.

همچنین، پس از آنکه چندین کشور نظارت‌های خود را بر فعالیت‌های بایننس افزایش دادند، این صرافی الزامات احراز هویت مشتری را در سایت خود برای کاربران سراسر جهان سختگیرانه‌تر کرده است.

برزیل در حال حرکت به سوی قانونمندتر کردن کریپتو است. روز پنجشنبه در یک جلسۀ آنلاین، رئیس بانک مرکزی برزیل اعلام کرد که بانک مرکزی و کمیسیون ملی اوراق بهادار این کشور در حال مذاکره بر سر قوانین رمزارزها هستند.

در طی این جلسه، رییس بانک مرکزی برزیل به این نکته اشاره کرد که در این بازار نوظهور، بیت کوین و اتریوم بیشتر به عنوان محل سرمایه‌گذاری نگریسته می‌شوند تا وسیلۀ پرداخت. او همچنین از افزایش گرایش به استیبل کوین‌ها سخن گفت.

منبع: coindesk.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

× نه = 54