توکن اومیکرون (OMIC) جهش جدید بیماری کرونا 900 درصد رشد کرد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

توکن اومیکرون (OMIC) جهش جدید بیماری کرونا 900 درصد رشد کرد

زمان مطالعه: 2 دقیقه

یک ارز دیجیتال نسبتا مبهم و ناشناخته به نام اومیکرون (Omicron) که به اختصار “OMIC” نامیده می‌شود، از روز دوشنبه به بالاترین حد خود رسیده است. می‌دانیم که اومیکرون جهش جدیدِ کووید-19 است که به سرعت در جهان منتشر می‌شود. آیا ارتباطی بین این توکن و سویه جدید کرونا وجود دارد؟!

این توکن با رشدی 900 درصدی از روز شنبه تا دوشنبه، در بازار آسیا به بالاترین سطح یعنی 689  دلار رسید. در حال حاضر نیز بالای 400 میلیون دلار ارزش دارد.

توکن اومیکرون (OMIC) جهش جدید بیماری کرونا 900 درصد رشد کرد

اما توکن اومیکرون چیست؟

این توکن، یک پروتکل ارز ذخیره غیرمتمرکز است که اخیراً معرفی شده و روی شبکهِ “Arbitrum” که لایه دوم اتریوم است اجرا می شود.

توکن بومی OMIC نیز توسط چندین دارایی رمزنگاری دیگر از جمله استیبل کوینِ یواس‌دی کوین (USDC)  و توکن‌های ارائه‌دهنده نقدینگی پشتیبانی می‌شود.

اومیکرون فقط در صرافی غیرمتمرکز سوشی‎سواپ (SushiSwap) قابل معامله است که طبق آمارها، در 24 ساعت گذشته، 454000  دلار جفت OMIC/USDC به فروش رسیده است.

در حال حاضر اما جزئیات بیشتری در مورد عرضه OMIC یا ارزش بازار آن وجود ندارد. بنابراین در حال حاضر متخصصان نسبت به سرمایه‌گذاری روی این توکن هشدار داده‌اند.

بد نیست بدانید که پروژه اومیکرون یک پروژه کشت سودِ مبتنی بر اوراق بدهی است که در اوایل نوامبر امسال، یعنی پیش از کشف جهش جدید ویروس کرونا ایجاد شد. اومیکردون درواقع یک انشعاب یا فورک (Fork) از پروتکل دیفای اولیمپوس دائو (OlympusDAO) است و به جزشباهتِ نامی هیچ ارتباط دیگری با ویروس کرونا ندارد!

منبع: Cointelegraph.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

سی نه + = چهل هفت