تیک تاک در حال راه‌اندازی مجموعه‌ NFT از برترین سازندگان خود - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

تیک تاک در حال راه‌اندازی مجموعه‌ NFT از برترین سازندگان خود

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

در اطلاعیه اخیر شبکه اجتماعی تیک تاک (TikTok) آماده است که مجموعه‌ای از NFTها قرار است عرضه شوند. این حرکت یک گام بزرگ دیگر برای ادغام NFT در رسانه‌های اجتماعی است.

این مجموعه از TikTop Top Moments, NFT نام دارد و به کمک امیوتبل ایکس (Immutable X) در بلاکچین اتریوم قرار خواهد گرفت.

این مجموعه شاملِ ۶ ویدئوی تیکتاک از معروف‌ترین سلبریتی‌های این شبکه اجتماعی است و هر کدام از آن‌ها با هدف گرامی‌داشت تاثیر این افراد در تبدیل تیک تاک به یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های مجازی در دنیا ایجاد شده‌اند.

روز پنجشنبه، این شرکت از TikTok Top Moments رونمایی کرد؛ برنامه جدیدی که به سازندگان اجازه می‌دهد به خاطر محتوای خود شناخته شده و پاداش بگیرند.  این شرکت گفت که درآمد حاصل از فروش، مستقیماً به سازندگان محتوا و هنرمندان NFT اختصاص می‌یابد.

به نظر می‌رسد که شبکه تیکتاک به عنوان بخشی از استراتژی کلی کسب و کار خود، به آرامی به سمت فناوری بلاک چین در حرکت است.

این شرکت به این منظور، با پلتفرم پخش بلاک چین به نامِ “Audius” همکاری کرده است. این ادغام به کاربرانِ Audius اجازه می‌دهد آهنگ‌های ایجاد شده روی پروتکل را به تیک تاک صادر کنند.
تیک تاک تقریباً 1 میلیارد کاربر دارد و مخاطبان ایالات متحده به طور فزاینده‌ای از این برنامه برای کشف هنرمندان و آهنگ‌های جدید استفاده می‌کنند.

تصمیم تیک تاک نشان‌دهند استقبال رسانه‌های اجتماعی از بازار ارزهای رمزنگاری شده‌ است. توکن‌های غیر قابل تعویض یا NFT نقش مهمی در ایجاد این پیوند در این مدت ایفا کرده‌اند.

منابع:

cointelegraph.com
bitcoinist.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

هشتاد ÷ چهل =