جهش 19 درصدی ریپل به واسطه همکاری با “SBI Remit” ژاپن - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

جهش 19 درصدی ریپل به واسطه همکاری با “SBI Remit” ژاپن

زمان مطالعه: 2 دقیقه

همکاری جدید ریپل با ژاپن در راه‌اندازی کریدورِ پرداختِ نقدینگی”ODL” ، منجر به افزایش قیمت رمزارز “XRP” شده است.

محصولِ ODL از XRP به عنوان یک ارز پُل(Bridge Currency)  در جهت حذف نیاز به پیش پرداخت استفاده می‌کند، که در نتیجه آن حواله‌های مالی مقرون به‌صرفه‌تر خواهند شد.

شرکت بلاک‌چین ریپل که در ایالات متحده مستقر است و پروتکل پرداخت و شبکه مبادله را اداره می‌کند، همکاری جدیدی را با بزرگ‌ترین ارائه‌دهنده انتقال پول ژاپن به‌نامِ “SBI Remit”، اعلام کرده است. این سرویس پرداخت تلفن همراه، پرداخت حواله را از ژاپن به فیلیپین ممکن می‌سازد.

بر اساس گفته‌ها، فیلیپین سومین مقصد بزرگ برای حواله از ژاپن است و ژاپن یکی از بالاترین هزینه‌های حواله را در جهان دارد که تقریباً دو برابر متوسط ​​همه کشورهای گروه 8 است.

جدیدترین مشارکت ریپل با این کشور، با استفاده ازXRP، گزینه ارزان‌تری برای ژاپن است.

در بیانیه‌ ریپل درباره توسعه شرکت در آسیا و اقیانوسیه آمده است: «این اولین خدمات نقدینگی درخواستی ریپل در ژاپن است که زمینه را برای پذیرش بیشتر خدمات رمزنگاری در امنطقهِ “APAK” فراهم می‌کند.»

 همچنین بر اساس اعلام شرکت، به دلیل «افزایش قدرت تجارت الکترونیک و افزایش وضوح مقررات مربوط به ارزهای رمزپایه، منطقه آسیا-اقیانوسیه یکی از سریع‌ترین مناطق در حال رشد برای ریپل است که معاملات آن 130 درصد در سال افزایش یافته است.»

برد گارلینگ‌هاوس، مدیرعامل ریپل، در گفتگو با رویترز ضمن تأمل در مورد وضعیت این شرکت در ایالات متحده، گفت: «ما توانستیم به توسعه تجارت در آسیا و ژاپن ادامه دهیم، چراکه وضوح نظارتی لازم را در این بازارها داشتیم.»
به گفته او در حالی که در منطقه APAC هیچ گونه مشکلی برای ریپل وجود نداشته، همچنان این شرکت درگیر شکایتی است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در دسامبر گذشته علیه ریپل ارائه داد و ادعا کرد که فروش XRP به عنوان یک اوراق بهادار ثبت‌نشده بوده است.

 بر اساس استراتژی دفاعی ریپل، عدم وضوح مقررات در آمریکا، ریشه مشکلات این شرکت است.

منبع: cryptoslate.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

95 ÷ نوزده =