حمله نهنگ‌ها به شیبا، متیک و فانتوم - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

حمله نهنگ‌ها به شیبا، متیک و فانتوم

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خبر: حمله نهنگ‌ها به شیبا، متیک و فانتوم

رمزارزهای شیبا اینو، MATIC و فانتوم در میان برترین خریدهای نهنگ ها در 24 ساعت گذشته.

رمزارزهای SHIB و MATIC دو مورد از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال در بین سرمایه‌گذاران برتر اتریوم هستند.

WhaleStats گزارش می دهد که اکنون FTM نیز به این لیست پیوسته است.

ارز های SHIB ،MATIC ،FTM در بین ۱۰ رمزارز برتر خریداری شده قرار گرفته این WhaleStats، ارائه‌دهنده داده‌های زنجیره‌ای، خبری را در مورد ده رمزارز برتری که به طور فعال توسط بزرگترین سرمایه‌گذاران اتریوم در بیست و چهار ساعت گذشته خریداری شده‌اند، منتشر کرده است.

طبق توییت WhaleStats، رمزارزهای SHIB و MATIC جزو سرمایه‌گذاری‌های مورد علاقه ۱۰۰۰ کیف پول برتر اتریوم هستند.

شیبا اینو در جایگاه هفتم این لیست قرار دارد. پالی گان (MATIC) در جایگاه پنجم و فانتوم (FTM) نیز در جایگاه ششم قرار دارد. استیبل کوین‌های USDC ،USDT و BUSD در قسمت اول لیست قرار گرفته اند و موقعیت‌های ۱، ۲ و ۴ را در اختیار دارند.

دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم، در رتبه سوم این لیست قرار دارد. yearn.finance (YFI) و AAVE بعد از SHIB هستند و در موقعیت های ۸ و ۹ قرار دارند.

بر اساس وب سایت WhaleStats، میانگین مقدار SHIB که نهنگ ها در ۲۴ ساعت گذشته خریداری کرده اند، شامل ۸۸.۰۵۸.۷۳۸.۳۰۰ رمزارز است. این مقدار معادل ۱.۹۶۶.۵۰۰ دلار است.

در مورد رمزارز بومی پالی گان یعنی MATIC، میانگین مقدار خریداری شده برابر با ۱.۸۷۵.۰۰۰ رمزارز به ارزش تقریبی ۲.۶۶۲.۵۰۰ دلار است.

نهنگ ها ۲/۶ میلیون دلار MATIC خریداری می کنند. در چند توییت قبلی، ارائه‌دهنده داده‌های فوق‌الذکر گزارش داد که دو سرمایه‌گذار بزرگ اتریوم در مجموع ۲/۶ میلیون دلار MATIC خریداری کرده اند.

یکی از آنها ۱,۳۲۲,۷۴۶ دلار MATIC (۹۲۴,۹۹۷ رمزارز) و دیگری ۱,۳۱۳,۵۰۰ دلار MATIC (۹۲۵,۰۰۰ رمزارز) خریداری کرد. در روز جمعه، U.Today گزارش داد که نهنگ های موجود در بلاک چین اتریوم نیز در چندین تراکنش، ۱۵ میلیون دلار فانتوم (FTM) خریداری کرده اند.

منبع: U.TODAY

// پایان خبر: حمله نهنگ‌ها به شیبا، متیک و فانتوم //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

نود دو − هشتاد هفت =