خدمات رمزنگاری پی‌پل این هفته در انگلستان راه‌ میفتد - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

خدمات رمزنگاری پی‌پل این هفته در انگلستان راه‌ میفتد

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

غول پرداخت دیجیتال پی‌پل (Paypal) روز یکشنبه 22 اوت گفت که این پلتفرم این هفته سرویس ارزهای رمزنگاری‌شده خود را به طور رسمی در انگلستان راه‌اندازی می‌کند.
این اولین گسترش برای این سرویس در سایر کشورها، به جز آمریکاست. نوامبر سال پیش پی‌پل این خدمات را در ایالات متحده شروع کرده بود. راه‌اندازی این خدمات در انگلستان، نقطه عطف مهمی برای پی‌پل در جهتِ ورود به سرویس ارزهای رمزنگاری‌شده است.
در نوامبر 2020، پی‌پل اعلام کرد که همه کاربران آمریکایی قادر خواهند بود بیت کوین و سه ارز رمزنگاری‌شده دیگر، یعنی بیتکوین کش (BCH)، اتریوم (ETH) و لایت کوین (LTC) را به‌طور مستقیم از کیف پول پی پل خود بخرند.

غول پرداخت آنلاین ایالات متحده اعلام کرده که از مشتریان انگلیسی برای خرید، نگهداری و فروش ارزهای دیجیتالی در این هفته حمایت خواهد کرد.
مشتریان حالا می‌توانند با انجام 4 معامله در رمزارزهای بیتکوین، بیت کوین کش، اتریوم یا لایتکوین، با قیمت یک پوند، از خدمات معاملاتی لذت ببرند. در حال حاضر این خدمت، فقط برای کاربران تأیید شده انگلستان در دسترس است و پی‌پل از حساب‌های شرکتی پشتیبانی نمی‌کند.
پی‌پل همچنین، خدمات ارزهای رمزنگاری‌شده را در کیف پول تلفن همراه محبوب خود یعنی “Venmo” ادغام کرده است. سرویس پرداخت تلفن همراهِ “Venmo Paypal” روز سه شنبه 10 اوت اعلام کرد که ویژگی کارت اعتباری را راه اندازی کرده که به کاربران اجازه خواهد داد پاداش‌های نقدی خود را به بیت کوین و سایر دارایی های رمزنگاری‌شده تبدیل کنند.

منبع: blockchain.news

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

86 ÷ هشتاد شش =