دونالد ترامپ: ارزهای رمزنگاری‌شده فاجعه‌اند! - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

دونالد ترامپ: ارزهای رمزنگاری‌شده فاجعه‌اند!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، می‌گوید که رمزارزها به‌طور بالقوه فاجعه‌ای هستند که باید منتظر وقوع آن بود. او همچنین معتقد است که این رمزارزها ممکن است جعلی باشند!

پیش از این نیز، اظهارات او درباره بازار کریپتوکارنسی مثبت نبود. او در زمان ریاست‌جمهوری‌اش گفته بود که بیتکوین کلاهبرداری به نظر می رسد.
روز سه شنبه و در مصاحبه‌ای که ترامپ با شبکه “Fox Business” داشت، در پاسخ به سوالی مبنی بر این‌که آیا تا به ‌حال در بیت کوین یا دیگر رمزنگاری‌ها فعالیتی داشته یا نه، بلافاصله گفت: «من این کار را نمی‌کنم. من واحد پول ایالات متحده را دوست دارم.»
او ادامه داد: «من احساس می کنم که [ارز رمزنگاری‌شده] به پول ایالات متحده آسیب می‌زند. ما باید روی ارز خود سرمایه‌گذاری کنیم، نه در ارزهای رمزنگاری‌شده.»

او در ادامه صحبت‌هایش فریاد زد: «ممکن است رمزارزها جعلی باشند؛ هیچ‌کس نمی‌داند آن‌ها چیستند!»

ترامپ همیشه منتقد بیت کوین و رمزنگاری بوده است. در سال 2019، در حالی‌که هنوز رئیس‌جمهور ایالات متحده بود، در توییتی نوشت: «من طرفدار بیتکوین و سایر ارزهای رمزنگاری‌شده نیستم، آن‌ها پول نیستند و ارزش‌اشان بسیار ناپایدار و بر اساس هواست. این دارایی‌ها می‌توانند رفتارهای غیرقانونی، از جمله تجارت مواد مخدر و سایر فعالیت های غیرقانونی را تسهیل کند.»

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

− 2 = یک