رابرت کیوساکی: بازار سهام در ماه اکتبر سقوط می‌کند! - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

رابرت کیوساکی: بازار سهام در ماه اکتبر سقوط می‌کند!

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

رابرت کیوساکی (Robert Kiyosaki)، نویسنده کتاب پرفروشِ «پدر پولدار، پدر فقیر»، پیش‌بینی کرده است که «سقوط عظیم بازار سهام» در ماه اکتبر اتفاق می‌افتد. او معتقد است که بیتکوین نیز ممکن است سقوط کند.

کیوساکی، نویسنده و سرمایه‌گذار مشهور همچنین گفته که علاوه بر بازار سهام و بیتکوین، بازار طلا و نقره نیز ممکن است سقوط کنند.

او شنبه در توییتی نوشت: «چرا سقوط بزرگ بازار سهام در ماه اکتبر رخ می‌دهد؟ چون خزانه‌داری و فدرال رزرو اوراق بهادار کوتاه‌مدت دارند. طلا، نقره و بیت کوین نیز ممکن است سقوط کند. بهترین چیز وجه نقد برای جمع آوری معاملات پس از تصادف است…»

کیوساکی در ماه ژوئن نیز هشدار داده که «بزرگترین سقوط» در تاریخ جهان از زمانی رخ می‌دهد که «بزرگترین حباب» در تاریخ جهان «بزرگ‌تر ‌شود».او در آن زمان پیشنهاد کرد طلا، نقره و بیت کوین بیشتری بخرید.

این نویسنده مشهور همچنین در ماه اوت گفته بود: «بیت کوین بزرگ‌ترین وجه مثبت را دارد. با کاهش ارزش دلار، بیت‌کوین و نقره بهترین سرمایه‌گذاری هستند.»

او دلیل اصلی‌اش برای سرمایه گذاری در بیت کوین، طلا و نقره را در این امر می‌داند که به رهبران، فدرال رزرو، خزانه‌داری و بازار سهام اعتماد ندارد.

او در پی خبر سرکوب رمزنگاری در چین گفته که آمریکا نباید به ممنوعیت رمرزارزها ادامه دهد، چرا که این کار او را در خطری جدی قرار می‌دهد.

«پدر پولدار پدر فقیر» کتابی است که در سال 1997 توسط کیوساکی و شارون لچتر تألیف شد و بیش از 6 سال است که در فهرست پرفروش ترین روزنامه های نیویورک تایمز قرار دارد. بیش از 32 میلیون نسخه از این کتاب به بیش از 51 زبان در بیش از 109 کشور فروخته شده است.

منبع: news.bitcoin

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

نه × = نه