راه‌اندازی بازار NFT در کوین بیس - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

راه‌اندازی بازار NFT در کوین بیس

زمان مطالعه: 2 دقیقه

صرافی رمزارز کوین بیس یک بازار همتا‌‌به‌همتا برای توکن‌های غیرقابل‌معاوضه (NFTs) راه‌اندازی خواهد کرد. این شرکت که در فهرست نزدک قرار دارد، می‌گوید که بازار NFT کوین بیس، ایجاد، خرید، نمایش و یافتن NFTها را از گذشته آسان‌تر خواهد کرد.
این شرکت همچنین می‌گوید که قصد دارد اجتماع مبتکر و خلاق را به صورت تصاعدی افزایش دهد و این برگ برنده‌ای برای هنرمندان و هوادارانشان است.
روز سه‌شنبه صرافی رمزارز کوین بیس اعلام کرد که در حال راه‌اندازی بازار خود برای توکن‌های غیرقابل‌معاوضه است. سانچان ساکسنا (Sanchan Saxena) معاون محصولات در کوین بیس نوشت: امروز اعلام می‌کنیم که NFT کوین بیس، یک بازار همتا‌به‌همتاست که ایجاد، خرید، نمایش و یافتن NFTها را از هرزمانی ساده‌تر می‌کند.
او همچنین گفت: همان‌طور که کوین بیس به میلیون‌ها نفر کمک کرد که برای نخستین بار به صورت امن و آسان به بیت کوین دسترسی داشته باشند، این‌بار نیز می‌خواهد همین‌کار را دربارۀ NFT انجام دهد.

سیستم NFT در کوین بیس

کوین بیس همچنین توضیح داد که همۀ NFTها در زنجیره هستند. راه‌اندازی اولیۀ این بازار از استانداردهای اتریوم ERC-721 و ERC-1155 پشتیبانی می‌کند، و البته پشتیبانی چندزنجیره‌ای نیز برنامه‌ریزی شده است. کوین‌بیس وعده داد که بهترین تجربه را برای کاربران خواهد ساخت و اعلام کرد که کاربران علاقه‌مند از هم‌اکنون برای دسترسی زودهنگام می‌توانند ثبت نام کنند.
ساکسنا گفت که صنایعی مانند مد و بازی و موسیقی قدرت NFT را در ایجاد اشکال جدیدی از خلاقیت و مالکیت می‌دانند. او همچنین یادآور شد که اگر شما تجربۀ ایجاد یا خرید NFT را داشته باشید، احتمالا جای خالی تجربۀ کاربر را شاهد بوده‌اید.
کوین بیس قصد دارد این فرایند را ساده‌تر کند. این صرافی می‌گوید که می‌خواهد با ایجاد رابط‌های کاربرپسند پیچیدگی را به پشت‌صحنۀ فرایند ببرد و دسترسی به NFT را ساده‌تر کند. این صرافی اعلام کرده که می‌خواهد به بازار NFT خود ویژگی‌های اجتماعی را بیفزاید و راه‌های جدیدی را برای گفتگو بگشاید.
ساکسنا گفت: ما می‌خواهیم اجتماع سازندگان NFT را به صورت تصاعدی افزایش دهیم. این برگ‌ برنده‌ای برای هنرمندان و هوادارانشان است.

منبع: news.bitcoin.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

سه + 4 =