رخ‌داد‌های مهم سال آینده ازنظر مدیرعامل بایننس - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

رخ‌داد‌های مهم سال آینده ازنظر مدیرعامل بایننس

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر: رخ‌داد‌های مهم سال آینده ازنظر مدیرعامل بایننس

درطی هفته گذشته ، چانگ پنگ ژائو ، مدیرعامل بایننس، بزرگترین صرافی متمرکز ارزهای‌دیجیتال درجهان، با جو هال، خبرنگار کوین‌تلگراف برای یک مصاحبه اختصاصی به گفتگو نشست. هنگامی که از ژائو پرسیده شد که در سال 2022 چه چیزی او را بیشتر از همه در کریپتو هیجان‌زده می‌کند، گفت: “ما اکنون شاهد قانون‌گذارانی هستیم که می‌خواهند بخشی از این صنعت باشند. بنابراین فکر می‌کنم این یکی از اساسی‌ترین چیزهایی است که ما وارد آن می‌شویم.”
“چندین کشور، مانند ایالات‌متحده، فرمان اجرایی درمورد استیبل‌کوین‌ها صادر کردند. دبی همراه با بحرین یک چارچوب نظارتی ایجاد کرد و تعدادی مجوز برای فعالان بزرگ کریپتو صادر کرد.”

مدیرعامل بایننس سپس توضیح داد که چگونه فرانسه، پرتغال، سوئد و جبل الطارق قوانین مثبتی را در مورد ارزهای‌دیجیتال وضع کرده‌اند. علاوه‌بر‌این، ژائو همچنین اشتیاق خود را برای نوآوری‌های اخیر، مانند متاورس و GameFi ابراز کرد.
ژائو چارچوب نظارتی دولت فرانسه را ستایش کرد و گفت: “در برپایی این کنفرانس، تیم ما اجازه گرفت تا بنرهای بایننس را در Palais Brongniart [بورس تاریخی بورس پاریس] قرار دهد. “
بیش از 60درصد از شرکت‌های معمولی هنگام ورود به بلاک‌چین در فرانسه سود کسب کرده‌اند، درحالی که این رقم برای بازار جهانی تنها 20 درصد است.

منبع: cointelegraph

لینک کوتاه: https://blog.didex.ir/?p=8107

// پایان خبر: رخ‌داد‌های مهم سال آینده ازنظر مدیرعامل بایننس //

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

56 − = پنچاه سه