رمزارز سرمایه‌گذاری محبوب جوانان اسپانیایی است - دیدکس
Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

رمزارز سرمایه‌گذاری محبوب جوانان اسپانیایی است

زمان مطالعه: 2 دقیقه

داده‌های یک نظرسنجی نشان می‌دهد که حدود 38% درصد از جوانان اسپانیایی می‌خواهند در رمزارز سرمایه‌گذاری کنند. اختصاص بودجه به دارایی‌‌های رمزنگارانه یکی از راهبردهای سرمایه‌گذاری محبوب میان این جوانان است.

38% از جوانان اسپانیایی تأیید کردند که در ماه‌های آینده قصد سرمایه‌گذاری در رمزارز دارند. آن‌ها در بازۀ سنی بین 25 تا 40 سال هستند. 21‌درصد از پاسخ‌دهندگان این نظرسنجی پیش‌تر در بیتکوین یا آلتکوین‌ها سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

مؤسسۀ اسپانیایی “Rebellion” این نظرسنجی را به انجام رسانده تا مشخص شود که آیا اسپانیایی‌های جوان در آیندۀ نزدیک قصد ورود به بازار رمزارز را دارند یا نه؛ و بیش از یک سوم پاسخ مثبت دادند.

سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال محبوب‌ترین محصول سرمایه‌گذاری میان جوانان بین 25 تا 40 سال است. زیرا یک پنجم از آن‌ها تأیید کرده‌اند که پیش‌تر بودجه‌ای را به آن اختصاص داده‌اند. صندوق‌های بازنشستگی و سپرده‌ها با آمار 19% در ردۀ دوم قرار دارند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که 27% از پاسخ‌دهندگان این سرمایه‌گذاری را خوب می‌دانند و 27% نیز معتقدند که بیت کوین و آلت کوین‌ها آیندۀ پرداخت‌ها هستند. با وجود این، لازم است که دانش و آگاهی در این زمینه افزایش یابد، زیرا 17% پاسخ دادند که دربارۀ رمزارز چیزی نمی‌دانند.

مدیرعامل این موسسه خود نیز معتقد است که دارایی‌های دیجیتال عامل مهمی هستند که باید برای آینده مورد توجه قرار گیرند. او تأکید کرد که اکنون زمانی است که شرکت‌هایی مانند شرکت او باید آغوش خود را به روی این نوع دارایی باز کنند. او گفت: دنیای پرداخت‌ها در حال تجربۀ یک تغییر است و اکنون زمان تصمیم‌گیری است که آیا می‌خواهیم در این تغییر مشارکت کنیم یا نه.

گزارش‌های دیگر حاکی از آن است که علاوه بر جوانان اسپانیایی، شرکت‌های اسپانیایی نیز به فناوری بلاکچین علاقه‌مند هستند. با وجود اینکه میزان کاربران فعال این فناوری هنوز 11 درصد است، اما در مقایسه با رقم 1 درصدی سال 2019 رشد قابل توجهی رخ داده است.

منبع: cryptopotato.com

نمایش نظراتبستن نظرات

پیام بگذارید

چهل پنج ÷ = نه